Wokalista disco polo otwiera własny hotel z usługą „All Inclusive”! To zwiastun lepszego jutra!

Branża disco polo obfituje w wiele znakomitych i utalentowanych osobistości. W 2019 roku do niej dołączył artysta o pseudonimie Swinger, który dał poznać się fanom muzyki tanecznej za sprawą utworu „Lody„. Produkcja stała się w zaskakującym tempie niewyobrażalnym hitem.

Artysta bowiem nie poddał się i w 2020 roku zaprezentował aż sześć dyskotekowych kawałków, które przypadły fanom do gustu. Jak pisaliśmy na łamach naszego portalu, w sobotę 8 maja, trwały prace nad klipem do utworu „Dawaj mała”. W oczekiwaniu na efekty, wokalista postanowił zaprezentować słuchaczom utwór, który jest hołdem po lekkim zniesieniu obostrzeń oraz otwarciu wszelakich lokali.

W piątkowe popołudnie na kanale wytwórni Lemon Records pojawiła się niezwykle taneczna propozycja pt. „All Inclusive„. Wyrażenie „all inclusive” tłumaczy się jako „wszystko w cenie”. Z pewnością są osoby, które zastanawiać się będą co to ma wspólnego z najnowszą produkcją Swingera. Już spieszymy z odpowiedzią.

Fabuła nowego utworu osadzona jest w hotelu, a jak powszechnie wiadomo niektóre z tych lokali oferują nielimitowane usługi typu aquapark czy basen. Takie wyposażenie kojarzy się z imprezami, których brakuje nam wszystkim. Bohater najnowszego singla, po długich oczekiwaniach wybiera się do hotelu, by spędzić miło czas ze swoją partnerką. To właśnie ona jest miss tego miejsca, a jej olśniewająca uroda sprawia, że jest ciężko o niej zapomnieć.

Produkcja jest pewnego rodzaju zwiastunem powrotu do normalności, która – miejmy nadzieję – nastąpi już niedługo. Zabawny, a jednocześnie taneczny utwór, który podczas słuchania pobudza wiarę w pozytywną, lepszą przyszłość. Lekkie, ciekawe brzmienie oraz prosty tekst z pewnością zapadnie na długo w pamięci. Propozycja ma wielki potencjał. „All Inclusive” idealnie sprawdzi się na pierwszych popandemicznych imprezach, dzięki czemu w pełni odda podziękowanie za otwarcie i udostępnienie nam po długim czasie tego, o czym marzyliśmy od początku epidemii. W przypadku utworu „All Inclusive” – wyrażenie to oznacza zwiastun powrotu do normalności.

Przy okazji zdradzamy, że nie jest to jedyny utwór, który Swinger zaprezentuje w tym roku. Prócz zapowiedzianego utworu „Dawaj mała„, światło dzienne ujrzy jeszcze sympatyczna, pełna humoru piosenka „Ja i ona„, czyli historia nietypowej randki. Premiera wkrótce!

Tymczasem w oczekiwaniu na dwie nowości prezentujemy Wam najnowszą propozycję.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację