Wokalista disco polo pokazał jak bardzo kocha swoją żonę! Łez, radości i wzruszenia nie było końca!

Wokalista disco polo, który dzięki ciężkiej pracy zrobił wyjątkowy prezent swojej żonie!

Zespół założyli w 1992 roku bracia: Krzysiek i Grzesiek Tomaszewicz. Wystąpili w II Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Koszalinie jak wielu innych miejscach dla debiutantów. Zespół miał również epizody z muzyką rockową. 

Lider zespołu Kris Talisman zaczął wystepować też jako solista i przez lata tworzył samodzielnie przebój za przebojem. Dziś jest bardzo rozpoznawalny i chętnie zapraszany na koncerty w całej Polsce.
Widziany był przy znanych projektach programów telewizyjnych, festiwalach i wielkich galach Disco (w tym Disco Festiwal w Kobylnicy z całym zespołem Talisman).
W repertuarze Kris’a znajdziecie własne piosenki autorskie i ciekawie zaanżowane covery wielu znanych przebojów.

Do najbardziej znanych należą tytuły jak: „Świat wiruje”, „Szczęście”, „Myszka” czy ostatni hit „Lubię Lubię” powstały z kooperacji z zespołem Soleo.
Krzysztof Tomaszewicz chętnie podejmuje się wspólnych projektów z wieloma znanymi wykonawcami jak producentami muzycznymi.
Najbardziej znany utwór stworzył z Magdą Durecką pod tytułem „Zaczarowani”, który brał udział w konkursie Eurowizji w 2017 roku.

Krzysztof to również właściciel agencji Talisman ArtMedia. Jako biznesman zajmuje się również kilkoma projektami branżowymi. Człowiek biznesu i interesów. Jego zaletą jest pragnienie sukcesu w każdym jego projekcie.
Jego kawałki są bardzo mocno dopieszczone w najmniejszym detalu.

Kris Talisman zrobił niespodziankę swojej zonie!

Krzysztof pozwolił sobie ostatnio na odrobinę większego szaleństwa. Postanowił zrobić niespodziankę swojej żonie Emilli. Nikt nie przypuszczał, że to będzie coś tak wyjątkowo szalonego!
Żona słynnego artysty disco polo otrzymała w prezencie nowy samochód marki Hyundai Tucson z roku 2021!
Odważny gest ze strony artysty, który z miłości do swojej żony jest w stanie zrobić wszystko!

Prezent czyli nowy Hyundai jest nową, czwartą generacją swojego odnoszącego sukcesy modelu Tucson, który od pierwszej generacji zaprezentowanej w 2004 roku sprzedał się w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie (1,4 miliona w Europie). Nowy Tucson (2021) ma bardziej atrakcyjny i nowoczesny wygląd zewnętrzny z charakterystyczną osłoną chłodnicy i światłami ledowymi. 
Kris Talisman ciężko pracował na prezent dla swojej żony jakim jest w/w model nowego samochodu.
Niespodzianka była trzymana w tajemnicy aż przez 3 miesiące!
Żona wokalisty zupełnie niczego się nie spodziewała. Jej radość była nie do opisania.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację