Wokalista disco polo śpiewa o rozstaniu! „Wiem, że nie byłem Ciebie wart”. Wyznanie w nowości zespołu Focus pt: „Maska”.

Przebój roku 2021

Ten zespół wzruszył wiele romantycznych serc. Nowość z doskonałym tekstem poruszyła nawet największych twardzieli.

Korzenie zespołu Focus sięgają roku 1999 kiedy wraz z liderem zespołu Boys – Marcinem Millerem wokalista zespołu Focus – Zbyszek Perkowski nagrał duet w utworze ” Podaruj dzieciom słońce”.
Następnie w roku 2000 nakładem wytwórni muzycznej Green Star został wydany debiutancki album zespołu zatytułowany „Coś nowego„. Z biegiem lat zespół Focus wykreował sobie markę jakości jaką jest ich muzyka. Teksty są przemyślane a teledyski wciągają wszystkich widzów.

„Stary dobry Focus” – mówią fani! Zbyszek Perkowski w swoim dawnym stylu muzycznym podbija YouTube.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Focus pt: „Maska„. Utwór, który o powiada o miłości oraz rozstaniu bohatera piosenki z ukochaną kobietą. Wspomnienia pozostaną na zawsze w pamięci tych, którzy kiedyś na prawdę mocno się kochali.

– Romantyczny Zbyszek powraca, Siadło pięknie.
– Stary dobry styl Focusa.

– Stary dobry Focus, chórki Łukasza Sienickiego robią robotę.
– Stary dobry zespół Focus z początku kariery muzycznej.

Powyższe treści to jedynie kila z wielu komentarzy, które pojawiły się pod nowym teledyskiem zespołu Focus. Zdaniem większości Zbyszek Perkowski – wokalista zespołu Focus powrócił do dawnego stylu swojego zespołu.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga