Wokalista disco polo stworzył przebój o siostrze Godlewskiej!? Nowość pt: „Esmeralda”.

Przebój roku 2021

Nowość pt: „Esmeralda” odniesie sukces?! Z całą pewnością odnajdzie swoich odbiorców!

Pewnego dnia wszyscy fani muzyki disco polo oraz użytkownicy aplikacji TIK-TOk oszalali na punkcie piosenki pt: „Kurier„, której refren brzmiał: –  Za 9 miesięcy, będziesz miała przesyłkę, tylko, że to nie ja, jestem jej nadawcą!
Twórcą w/w utworu jest PrzeBoy, którego fani pokochali za utwór pt: „Kurier”. PrzeBoy to mieszkaniec Lublina to człowiek który pokochał muzykę disco polo całym sercem.
W każdej wolnej chwili wokalista siada do swojego domowego studia oddając w tym pełni siebie aby w przyszłości wyszedł z tego wielki hit.

PrzeBoy zrealizował nowość, która podbije wszystkie kluby w Polsce? Tego trzeba posłcuchać!

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy nowość pt: „Esmeralda”, której autorem jest właśnie PrzeBoy.

Piosenka z lekką nutą humoru w tych trudnych czasach – bohater mojej piosenki zakochał się w… aaaa z resztą, co ja Wam będę mówił, posłuchajcie sami.
PS.To nie jest żadne doświadczenie miłosne z mojego prywatnego życia… Piosenka została napisana w pół godziny, w stanie lekkiego upojenia alkoholowego, więc cudów i rewelacji się nie spodziewajcie.
– Wyjawił PrzeBoys swoim fanom.

Nowość pt: „Esmeralra” to z całą pewnością utwór taneczny z dobrym poczuciem humoru. Takie utwory również dość często sprawdzają się w gustach fanów disco polo.
Gorąco już teraz zapraszamy do słuchania najnowszego przeboju PrzeBoy’a również na łamach naszego portalu.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga