Wokalista disco polo zaszalał. Hit sprzedażowy w posiadaniu Kordiana!

Ten hit sprzedażowy okazał się trafem w dziesiątkę?

Wacław Cieślik znany wszystkim jako Kordian góral z krwi i kości, który swoim głosem oraz muzycznymi produkcjami przyciąga tłumy zyskuje na jeszcze większej popularności.
Fani muzyki disco polo wielbią go za charakterystykę utworów oraz podejście do sprawy jasno i dokładnie.
Muzyczne produkcje m.in. „Dziewczyna z gór„, „Góry moje góry„, ” Rozmiar z plusem” – to utwory, które przedstawiają najpiękniejsze krajobrazy wraz z linią melodyczną.

To właśnie od „Dziewczyny z gór” zaczęła się największa przygoda Kordiana.

Czas który największa ilość odbiorców muzyki tanecznej usłyszała produkcję Kordiana od samego początku wiedziała że stanie się w bardzo szybkim tempie hitem.
Nikt jednak się nie pomylił – produkcja na dzień dzisiejszy na swoim koncie w serwisie YouTube posiada ponad 70 milionów wyświetleń.
Jednakże artysta w żaden sposób nie postanawia w dalszym ciągu zaskakiwać swoich fanów.

Na same agroturystyczne „Ranczo u Wacka” w Żeleźnikowej Wielkiej przyjechała dostawa najpopularniejszego hitu sprzedażowego jakimi są Lody Ekipy!
Z pewnością dla dużych i małych odwiedzających Kordiana drobne lody dla ochłody prosto od najbardziej rozpoznawalnego Youtubera jakim jest Karol Wiśniewski znany wszystkim jako Friz.
Wszyscy wiemy doskonale iż lody okazały się największym hitem mrożonych przyjemności i potrafią zniknąć w ułamku sekundy z lodówek sklepowych.

Czy tak też się stało w przypadku wielkiego zamówienia Kordiana Cieślika, który postanowił zamówić wielką dostawę lodów?

Czy Ty już miałeś/aś okazję spróbować lodów Ekipy?


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację