Wokalista disco polo zrealizował nowość! Hit Rosjan z 1938r w nowej wersji! Capitan Folk – Katiusza.

Ten utwór zna z pewnością każdy! Capitan Folk postanowił wydać go w swojej wersji!

Ten projekt powstał z myślą o ludziach, którzy chcą się dobrze bawić przy dobrej muzyce. 

Capitan Folk – Zespół łączy dwa nurty muzyczne – biesiadne i rytmy wojskowe. Tego jeszcze nie było! Wokalista, Dawid Kurnik, to doświadczony piosenkarz, który ma za sobą spektakularną wygraną w programie „Disco Star”. Capitan Folk to nowy projekt muzyczny, który z pewnością pokochają miliony Polaków. Od dawna wiadomo, że „Lubimy te melodie, które znamy”, więc Capitan Folk jest po prostu skazany na sukces.

Sukces tego utworu jest murowany! „Katiusza” z zupełnie nowej wersji zrealizowanej przez wokalistę disco polo!

Wokalista zespołu, który wraz z zespołem Obsesja wygrał 6. edycję programu „Disco Star”.
Niestety formacja nie przetrwała próby czasu i zawiesiła działalność. Wtedy zapadła decyzja o solowej karierze artysty. Po czym później powstał właśnie Capitan Folk.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość pt: „Katiusza” w języku rosyjskim. „Katiusza” to radziecka żołnierska piosenka, którą skomponował w 1938 roku Matwiej Błanter, a do której słowa napisał Michaił Isakowski. Tekst utworu opowiada o dziewczynie o imieniu Katiusza tęskniącej do ukochanego, który jest daleko „na pograniczu”.

Do w/w produkcji Capitan Folk zrealizował również świetny teledysk wraz z firmą PNmedia, który w pełni unowocześnił legendarny utwór z roku 1938.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację