Wokalista Menelaos poddany przemianie! Jego charyzma powaliła wszystkich fanów! Najnowszy utwór już w sieci.

Przebój roku 2021

Powszechnie wiadomo, że artyści związani z muzyką disco polo bardzo często podejmują się nowych wyzwań próbując swoich sił w innych gatunkach muzycznych.

Pomysłodawca zespołu Menelaos, Wojtek „Levelon” prócz tego, że jest znanym producentem muzycznym, wydaje także utwory spod swojego znaku. Są to produkcje z gatunku trap/rap, które fanom bardzo przypadają do gustu.

Dzisiaj mamy okazję słuchać utworu pt. „Nowy trop”, czyli solowego utworu współczłonka zespołu Menelaos, Aleksandra Chudyka (ps. Alu).

„Nowy trop” to produkcja niezwykle romantyczna. Można powiedzieć, że projekt Alu to połączenie rapu z elementami cechującymi muzykę disco polo – czyli najczęściej obierany temat jakim jest miłość.

Solowa propozycja Alka z pewnością znajdzie sobie wielu zwolenników, ponieważ ten utwór to zupełna odmiana a jednocześnie metamorfoza, która potwierdza, iż dla współzałożyciela zespołu Menelaos nie straszne są nowe wyzwania.

Dzięki utworowi „Nowy trop” możemy poznać Alka nieco bliżej. Już śpiewając disco polo udowadniał wraz z Levelonem, że drzemie w nim uśpiona bestia, jednak trapowa produkcja tylko utwierdza nas w przekonaniu, że po raz kolejny spotykamy się z klasą samą w sobie.

Utwór w zaledwie kilka minut od premiery zyskał masę pozytywnych opinii.

Podsumowując: „Nowy trop” to utwór, który sprawdzi się niezależnie od miejsca. Miłośnicy disco z pewnością nie będą zawiedzeni. Propozycja idealnie wpisuje się również w nadchodzące święto – dzień kobiet. Styl. Klasa. Elegancja – te trzy słowa najlepiej opisują ten numer.

Dla nas to utwór, do którego z pewnością będziemy powracać. Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę romantyczną balladę. Jest bardzo klimatycznie.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga