Wokalista zespołu Effect – Marek Biedrzycki na oczach fanów przerobił swój utwór oraz „Bielyje rozy”. Hit Internetu!

Przebój roku 2021

Lider zespołu Effect – Marek Biedrzycki na żywo zrobił nową wersję swojego utworu, która połączył z wielkim hitem.

Zespół Effect powstał w 2006 roku z inicjatywy lidera i wokalisty Marka Biedrzyckiego, który jest również autorem tekstów i kompozycji zespołu. Ich doświadczenie sceniczne, które zdobyli podczas współpracy z innymi zespołami pozwoliły zespołowi Effect na stworzenie własnych produkcji. Utwór, którym zadebiutowali w branży disco polo to pt. „Szalona Dziewczyna”, który okazał się strzałem w dziesiątkę, a zespół Effect bardzo szybko zyskał na popularności.

Ich najbardziej popularne utwory to m.in: „Sexoholik”, „Wakacje z blondynką”, „Ubranie na podłodze”, „Uciekam od żony”, „Ruda jest moja”, „Jest ogień, jest moc” oraz duet z Piotrem Biedrzyckim, byłym tancerzem zespołu Effect, który ma również swój zespół Boyfiend i produkcja pt. „Bananowe skóry”.

Tą wersję będą słuchać wszyscy fani disco polo! Wokalista znanego zespołu pokazał swoje umiejętności!

Pod koniec roku 2021 zespół Effect wydał nowość pt. „Ach te życie„. Utwór spodobał się fanom muzyki tanecznej zwłaszcza, że dawno nie było żadnej ścieżynki od grupy Effect. Na ich kanale YouTube pojawiła się również mała przeróbka podczas, której Marek Biedrzycki połączył swój nowy utwór z legendarnym kawałkiem „Bielyje rozy” i zupełnie nową aranżacją.

Nowa wersja utworu autorstwa Jurij Shatunova w wykonaniu Marka spodobała się dość sporej ilości fanów, którzy nie ukrywając chcieliby usłyszeć remix w wykonaniu zespołu Effect do utworu ” Bielyje rozy”. Na łamach naszego portalu udostępniamy video materiał, o którym wspominamy.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga