Wokalista zespołu Playboys pilnie prosi o pomoc fanów!

Pilnie potrzebna jest pomoc! Liczy się każda osoba, która wspomoże! Wokalista zespołu Playboys rusza na alarm!

Kuba Urbański – lider i założyciel zespołu Playboys, którego kochają setki tysięcy fanów za osobowość oraz twórczość.
Człowiek, który mimo sławy pozostał cały czas tą samą osobą zanim stał się rozpoznawalnym wokalistą.
Największe przeboje jego zespołu to m.in: „Lejde„, „Nasza noc„, „Zwariowałem„, „Moja Twoja„, „Razem” ,”Pan i pani„, „Pokochaj mnie„, „Ja w to nie wierzę” oraz wiele innych.

Kuba Urbański to wokalista, który często pomaga potrzebującym tyle ile może. Jest otwartym człowiekiem na bliźnich i nie przechodzi obojętnie obok ludzkiej krzywdy i potrzebujących.
Lider zespołu Playboys zwrócił się do swoich fanów z prośbą o pomoc.

Jest mała i jeszcze ma szanse na normalne życie! Kuba Urbański prosi fanów o pomoc! Osobiście również dołożył swoją cegiełkę.

Za pośrednictwem portalu siepomaga.pl zbierane są pieniążki dla chorej Michalinki, która urodziła się z wadą rączki.

W jej prawej dłoni brakuje paluszków, ma tylko szczątkowy kciuk i piąty palec. Na razie jest malutka i zupełnie nieświadoma swoich ograniczeń, dlatego musimy działać szybko! Pojawiła się szansa na przeprowadzenie skomplikowanej operacji przeszczepu paliczków, jednak można wykonać ją tylko do 14 miesiąca życia. Im później, tym większa szansa, że przeszczep się nie przyjmie. – Piszą rodzice małej Michalinki.

Kuba z zespołu Playboys stara się jak tylko może pomóc chorej dziewczynce, która ma szanse na normalne funkcjonowanie w przyszłości. Z prośbą o pomoc zwrócił się również do swoich fanów.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację