Wokalistka Daj To Głośniej zdradza rodzinne sekrety!

Zespół Daj To Głośniej, który swoim debiutanckim utworem, liczącym na obecny moment ponad 163 mln wyświetleń („Mama ostrzegała„) wyrobił sobie bardzo mocną pozycję w branży muzycznej roznosząc ją niemalże w pył, nie zwalnia tempa pracy. Od początku b.r. formacja przedstawiła nam trzy przebojowe hity, przy których licznik w krótkim czasie wybił miliony, a obecnie trwają prace nad teledyskami do utworów znanych z debiutanckiego krążka zatytułowanego „Folk Disco”, który ukazał się dokładnie w drugą rocznicę działalności zespołu – 26 maja.

Trzy tygodnie temu w serwisie YouTube pojawił się klip do produkcji zatytułowanej „Uciekaj dziewczyno„. Produkcję odtworzono już ponad 2 mln razy, co z pewnością czyni zespół Daj To Głośniej jednym z najbardziej sukcesywnych formacji.

Gorące dni i piękna aura sprzyja relaksowi, najlepiej przy muzyce disco, jednak członkowie formacji Daj To Głośniej mają ręce pełne pracy. Na łamach socialmediów zespół podzielił się nowymi fotkami prosto z planu do najnowszej propozycji pt. „Dlaczego Tato?”.

Propozycja pt. „Dlaczego Tato?” to opowieść o dziewczynie, która po ciężkiej pracy chciałaby zrelaksować się w spokoju. Nie jest to jej jednak dane, ponieważ jej tato włącza na cały regulator muzykę disco polo.

Utwór, w zabawny sposób opisuje jak oddziałuje na nas ten gatunek muzyczny. W głębi duszy niby go nie lubimy, a jednak, gdy wybrzmią pierwsze dźwięki szalejemy, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Obecnie możemy odsłuchać dostępny w sieci audiotrack, na premierę klipu będziemy musieli chwilę poczekać, bowiem została ona zaplanowana dokładnie na dzień ojca, czyli 23 czerwca na godzinę 17:00.

Włączcie odliczanie, bo jest na co czekać. Ta premiera odniesie wielki sukces.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację