Wokalistka disco polo Magda M odświeżyła mało znany utwór zespołu Kolor!

Przebój roku 2021

Ta wokalistka ma wielki talent. Jest bardzo skromna, lecz jej głos zna już tysiące fanów.

Wokalistka Magda M od wielu miesięcy na swoim kanale YouTube udostępnia covery, które wykonuje w bardzo profesjonalny sposób. Jej zadaniem jest odświeżenie starych utworów, które przed laty królowały na wielu parkietach. Przy realizacji coveru pomaga jej kolega z zespołu Optima – Arek Kopaczewski, który namówił Magdę, aby tak jak on sam nagrywała covery i dzieliła się swoim głosem z fanami w sieci. Nie byłoby w tym tak wielkiego sukcesu gdyby nie producent Loki, którego aranżacje doskonale dekorują wokal Magdy i odzwierciedlają muzycznie początki muzyki disco polo.

Kolejny cover i kolejny sukces! Magda M znów trafiła prosto w serca swoich fanów, z którymi dzieli się nowym utworem na swoim kanale.

W sieci pojawił się nowy cover w wykonaniu Magdy M. Tym razem wokalistka na swój warsztat wokalny wypożyczyła bardzo mało znany utwór pt. „Siebie Ci dam” zespołu Kolor.
Zespół kolor został stworzony przez Marzannę i Marka Zrajkowskich w Białymstoku. Zespół zakończył pracę nad nagrywaniem płyt w październiku 2001 roku. Wokalistka Marzanna jest również wielu tekstów utworów zespołu Akcent i Zenona Martyniuka. Nic dziwnego zatem, że jej twórczość podoba się Magdzie, która doskonale odświeżyła utwór zespołu Kolor swoim głosem.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga