Wokalistka disco polo wyraziła swoją opinię odnośnie LGBT!

W mediach społecznościowych oraz codzienności poza medialnej można być świadkiem wielu nieprzyjemności pod kwestią orientacji drugiego człowieka.

Milena Grzywacz to jedna z pełnych uroku młodych gwiazdeczek rynku muzyki tanecznej.
Milena prężnie rozwija wraz ze swoimi koleżankami zespół Szpilki.
Na swoim koncie posiadają produkcje pełne energii m.in. „Zaczniemy od Buzi”, „Chciałabym więcej” czy też „Zaczaruję„. Piękna wokalistka bardzo ściśle dba o swoich fanów przy czym chętnie dzieli się z nimi swoją codziennością oraz formą relaksu.

Milena to jedna z trzech pięknych barw głosu, w której drzemie ogromny wulkan energii.
Wokalistka disco polo postanowiła w wolnej chwili poświęcić swoim fanom nieco więcej czasu, przy czym wspólnie zabawiła się ze swoimi odbiorcami w słynną zabawę jaką jest Q&A.
To właśnie w tym miejscu wszyscy mogli być świadkiem jednej z bardzo istotnych odpowiedzi gwiazdy disco polo Mileny Grzywacz z zespołu Szpilki!

Milena Grzywacz bardzo rozsądnie wypowiedziała się o stosunku do społecznego towarzystwa LGBT. Jej odpowiedź z pewnością spodobała się dużej ilości odbiorców.


Nie można pisać o aspektach prawnych dotyczących LGBT nie uwzględniając w ogóle aspektów społecznych czy politycznych w danym kraju.
Sytuacja społeczna LGBT wpływa na politykę, ta zaś wpływa na prawo.
Trudno zrozumieć komuś dążenia, czy sam fakt prawa antydyskryminacyjnego czy ochrony prawnej przed propagowaniem homofobii w danym kraju nie uwzględniając aktualnej bądź, byłej sytuacji społecznej dotyczącej LGBT.
W Polsce obywatele w dużej mierze są podzieleni przez poglądy religijne i nie tylko.

Jednym z najważniejszych i dość głośnych etapów jest tęczowy świat, które niestety nie wszystkim odpowiada.
Wokalistka zespołu Szpilki dostała jedno dość znaczące dla niej pytanie treści: „Co sądzisz o LGBT?” – Gwiazda disco polo bezpośrednio postanowiła odpowiedzieć z pewnością na istotną dla związków LGBT.

Pomimo iż historia ruchu LGBT sięga lat 60.XX wieku, a środowisko prężnie działa nie tylko w Polsce to Mila Grzywacz postanowiła podnieść na duchu przekazując swoje podejście do powagi sytuacji.

„LOVE LGBT! Jestem za wolnością, wyrażaniem siebie i tolerancją”.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację