Wspaniałe wieści dla fanów muzyki tanecznej! Już w czerwcu ruszają pierwsze koncerty!

Wakacyjna Trasa Dwójki – Lato, muzyka, zabawa” to coroczny cykl koncertów emitowany przez Drugi Kanał Telewizji Polskiej w okresie czerwiec-sierpień, czasem wrzesień.

Średnia widownia wszystkich koncertów wyniosła 1,56 mln osób. Największą widownię, wynoszącą 2,04 mln oglądających, zgromadził koncert z 26 lipca.

źródło: wirtualnemedia.pl

Oczywiście, TVP zadbało, by wszystkie koncerty odbywały się zgodnie z panującymi rygorami dotyczącymi pandemii COVID-19.

W tym, Telewizyjna Dwójka ponownie organizuje trasę koncertową. Pierwszy postój został zabukowany w Mrągowie już 20 czerwca o godzinie 20:20. Koncerty odbywać się będą w każdą niedzielę w innym mieście. Jak możemy przeczytać na portalu telerozrywka.pl dokładny harmonogram całej imprezy nie jest jeszcze w pełni znany, wiemy natomiast, że finał trasy koncertowej zaplanowany jest na 29 sierpnia, zaś kilka dni później odbędzie się  Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. W sierpniu nie zabraknie także “Festiwalu Muzyki Tanecznej” w Kielcach. Transmisja wszystkich koncertów na żywo w TVP2, a powtórki w każdy piątek o 22:10. Na scenie pojawi się wiele polskich gwiazd, które zaśpiewają swoje największe hity.

Na scenie wystąpi wiele znanych gwiazd zarówno z Polski jak i z zagranicy, m.in Thomas Anders, Cleo, Sound’N’Grace, Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Boys czy formacja Weekend.

Prowadzenie koncertów przypada w tym roku takim osobistościom jak: Izabella Krzan, Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Norbi oraz Aleksander Sikora.

Jak przystało na obecne rozporządzenia sanitarno-epidemiologiczne, liczba publiczności gromadzącej się pod sceną będzie ograniczona.

Regulamin oraz informacja o biletach już wkrótce będzie dostępna na stronie www.bilety.tvp.pl.
Poniżej przedstawiamy video upamiętniające koncerty z ubiegłego roku.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację