Wszystkie sekrety ujrzały światło dzienne! Popularny zespół w potrzasku!

Zespół Daj To Głośniej w świecie muzyki disco-dance pojawił się znienacka w 2019 roku prezentując utwór „Mama ostrzegała„. Debiutancki singiel okazał się strzałem w dziesiątkę. Produkcja w zastraszającym tempie zyskała miano wielkiego przeboju (na obecny moment liczba wyświetleń wynosi ~160 mln). Produkcja zdetronizowała wiele utworów tanecznych; była to druga pod względem liczby wyświetleń najchętniej wyświetlana piosenka (obok „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrariego).

Zespół opublikował wpis z informacją, na którą czekało z niecierpliwością wielu fanów. Grupa, z Emilią na czele postanowiła nagrać popularne w Internecie Q&A, czyli „Pytania i odpowiedzi”.

Jak informuje formacja na swoim fanpage’u, materiał będzie wysyłany do fanów mailową, po uprzednim zapisaniu się na listę mailingową. Póki co, zespół nie podaje żadnych wieści czy film trafi do szerszej publiczności za pośrednictwem kanału YouTube.

Jesteś ciekawy(a) jakie sekrety skrywa zespół Daj To Głośniej? Zapisz się newslettera już dzisiaj i oczekuj maila zwrotnego.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację