Wszystko wygląda jak z bajki. Nieziemska podróż poślubna wokalistki disco polo!

Podróż poślubna to nieodłączny element całej ceremonii zaślubin. Często młodzi planują wyprawę w dość odległym terminie, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Wspaniała wokalistka disco polo jaką jest Jesika znana wszystkim z najpiękniejszych utwór miłosnych m.in. „Chwytaj chwilę„, „Tysiąc uczuć” czy też „Bajki dwie„.
Jesika przez swoją ciężką pracę muzyczną zyskała ogromną sympatię fanów, którzy w każdym to momencie dodają jej wielkiego wsparcia nie tylko podczas koncertów. Internauci bardzo bacznie śledzą profil swojej ulubionej wokalistki, co świadczy o sympatii do jej ciężkiej pracy.

Jesika prócz muzyki posiada również swój butik, w którym można zakupić najnowsze trendy ze świata mody.
Wielki temperament artystyki nie idzie w las, a świetnie potrafi pogodzić branżę muzyczną wraz z modą.
Nie od dziś wiadomo jak pięknie potrafi błyszczeć na scenie Jesika Piętak. Zmiany w życiu wokalistki są kolejnym etapem na lepsze jutro przy czym już nie tylko będzie śpiewać czy też prowadzić swój butik mody ale świetnie będzie się spełniać jako żona!

Jesika wspólnie ze swoim mężem postanowiła wybrać się w podróż poślubną w bajkowe miejsce, które z pewnością wszystkich zauroczy!

Media społecznościowe gwiazdy disco polo pękają w szwach, artystka bardzo chętnie dzieli się z obserwatorami swoją miłosną podróżą.
Oczywistą sprawą jest pełna miłości podróż wraz z mężem, który zadbał o każdy szczegół by urlopowy czas wypełniony wielkim romantyzmem został z nimi na długie lata.
Wokalistka postanowiła wspólnie ze swoim ukochanym odwiedzić piękny Egipt – to miejsce w każdym calu jest wyjątkowe.

Gwiazdeczka disco polo prócz umieszczania zdjęć ze swoim mężem postanowiła również podzielić się pięknymi widokami, które zapierają dech w piersiach.
Gołym okiem widać iż takowa forma wypoczynku u boku męża była artystce potrzebna.
Piękna opalenizna na jej ciele wskazuje tylko wyłącznie iż pogoda w żadnym stopniu ich nie zawiodła, przy czym mogli czerpać jak najwięcej. Wokalistka disco polo postanowiła otwarcie przyznać iż takowy czas był im najbardziej potrzebny co możemy wyczytać na oficjalnym profilu społecznościowym.

„Otwieram drzwi… a tam
Nowy, piękny rozdział w życiu
Wcześniej nie mieliśmy czasu na wakacje- tylko praca… ogrom pracy.
Ta podróż poślubna uświadomiła nam jak bardzo tego potrzebowaliśmy…”
Obiecaliśmy sobie, że od teraz będziemy regularnie podróżować.
Taki odpoczynek i zresetowanie umysłu jest niezwykle ważne.”
– jesikamusic


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację