Wydarzenie z udziałem Miłego Pana zostało wpisane w największą pamiątkę branży disco polo!

Każda impreza okolicznościowa obdarzona jest wyjątkowym klimatem nie tylko pod kwestią prezentowania pełnych energii produkcji disco polo, ale co najważniejsze wspólną zabawą z publicznością.

Największy Benefis zespołu Long&Junior odbył się dokładnie 4.września.2021 roku.
Benefisowa impreza została zorganizowana podczas jednej z części Dni Miasta w Świętochłowicach.
Podczas inscenizacji największa publiczność miała okazję wspólnie z wielkimi gwiazdami rynku muzyki tanecznej wykonać hitowe produkcje disco polo.

Grupa Long&Junior na swoim koncie posiada mnóstwo pełnych energii produkcji m.in. „Helenka”, „Bądź moją królową” czy też „Tańcz, Tańcz, Tańcz”.
Na wielkim benefisowym wydarzeniu postanowiło wspólnie z zespołem Long&Junior świętować ten czas zespoły takie jak: Zespół Weekend, CamaSutra, MiłyPan, Stachursky oraz Mandee.

W największym muzycznym serwisie pojawiło się Video w którym wszyscy jeszcze raz mogą przeżyć Benefisowy występ MiłegoPana.

Piotr Kołaczyński znany wszystkim pod pseudonimem artystycznym MiłyPan postanowił podczas 20-lecia pracy artystycznej zespołu Long&Junior wykonać największe przeboje disco polo.
Publiczność w szybkim tempie dała się ponieść muzycznym emocją, które z pewnością wpłynęły na wszystkich. Wspomnienia to jedno z najpiękniejszych momentów w życiu każdego, część z nich jest ulotnych jednakże trasy koncertowe szybko nie odchodzą w zapomnienie.

Dla sympatyków zespołu Long&Junior oraz MiłegoPana – AnMa Agencja Eventowa postanowiła przygotować materiał VIDEO, który uwiecznił najgłośniejsze wydarzenie disco polo!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację