Wyjątkowa nowość o miłości jakiej jeszcze nie było! Zespół Fair Play z premierą: „Dziewczyno zza siedmiu gór”.

Zespół Fair Play zrealizował nowość o wyjątkowej dziewczynie! Ten kawałek jest hitem w sieci!

Miłość potrafi odnaleźć nas w najmniej oczekiwanym momencie, w miejscu, w którym wydawałoby się, że szczęście nie może nas spotkać. O tym jest właśnie ta piosenka – uczucia nie znają kilometrów, nie znają barier, nie znają lat. Warto niekiedy wywrócić swoje dotychczasowe życie „do góry nogami”, aby zyskać to co najcenniejsze.

Zespół z Radomia w dalszym ciągu nie zwalnia tempa i wciąż tworzy kolejne kawałki, które uwielbiają fani muzyki tanecznej. Grupa Fair Play to młode pokolenie disco polo, które stawia przede wszystkim na jakość i teksty z przekazem w swoich piosenkach.

Kilka dni temu w sieci pojawiła się nowość od zespołu Fair Play pt: „Dziewczyno zza siedmiu gór„.
Utwór pt: „Dziewczyno zza siedmiu gór” to piosenka opowiadająca historię chłopaka, który odnalazł swoją największą miłość w miejscu, do którego miał zawitać tylko „na chwilę”.

Ta premiera to strzał w dziesiątkę! Fani pokochali ten utwór od chwili premiery!

Miłość potrafi spotkać nas w najmniej oczekiwanym momencie i całkowicie odmienić bieg wydarzeń. Czasami dla szczęścia u boku ukochanej osoby potrafimy poświęcić nasze dotychczasowe życie – w nagrodę uzyskujemy to co dla każdego człowieka jest najcenniejsze.

Atmosfera na planie klipu była wspaniała. W trakcie nagrań mieliśmy wiele pomysłów na kolejne ujęcia. Myślę, że sprzyjało temu przepiękne miejsce, w którym mieliśmy okazję pracować. Nie przesadzę jeśli powiem, że jest jeden z naszych najlepszych teledysków. – opowiedział nam Mateusz, wokalista zespołu Fair Play.

Gorąco zapraszamy na premierę w/w utworu!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację