Wyśmienity Debiut! Poznajcie zespół 5DYCH i ich debiutancki kawałek pt: „Rysiek”. Ten utwór będzie hitem!

Debiut w doskonałym stylu! Zespół 5DYCH to zupełnie nowe brzmienie muzyki tanecznej.

Zespół 5DYCH mimo, iż dopiero dziś obchodzi swój wielki i światowy debiut to już ładnych parę lat. Zespół pochodzący z okolic Radomia.

Trzy lata temu zebraliśmy się aby zagrać gościnnie na WOŚP-e. Tak zaczęło się wspólne granie i praca nad autorskimi utworami. – Pisze zespół 5DYCH.
Po pewnym czasie do ich szeregów dołączyła przeurocza wokalistka Agata, która nadała nowego brzmienia oraz charakteru zespołowi. Każdy z członków grupy ma na swoim koncie pewien bagaż doświadczeń. Nie są to typowi nowicjusze, którzy nie wiedzą czego chcą.

Nowy zespół z branży muzycznej dość mocno wszedł z kopyta ze swoim debiutem! Nowość pt: „Rysiek” będzie hitem wszystkich imprez.

Zespół 5DYCH to nowy projekt, który dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki z muzyką taneczną. Na swoim koncie mają już kilkanaście utworów na swoją pierwsza płytę. Utwór pt: „Rysiek” to piosenka, która ma za zadanie zaprezentować zespół z jak najlepszej strony.

Dlaczego ,,Rysiek” ?
Pewnego dnia pojawiło się ,,zlecenie” – napisz coś o Ryśku. Jak można się domyśleć za tym imieniem krył się konkretny człowiek, więc poszukałem w pamięci ludzi o tym imieniu których znałem/znam. Cóż , byli całkowicie ,,normalni”, kulturalni, niczym wyjątkowym się nie wyróżniali i nigdy nie prężyli bicepsów 😉 Dlatego też tytułowy Rysiek paradoksalnie stał się ich przeciwieństwem. Został skrojony na miarę przeciętnego mężczyzny i trochę przerysowany dla zaciekawienia słuchacza tego numeru. I mamy taka nadzieję, że przy słuchaniu każdemu Ryśkowi pojawi się uśmiech na twarzy i może nawet odnajdzie w tym tekście kawałek siebie. – Pisze jeden z członków zespołu 5DYCH.

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić naszych czytelników do wysłuchania „Ryśka” zespołu 5DYCH oraz do oglądania teledysku.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację