Wystarczyła tylko jedna noc! Formacja Extazy wygrała kupon opiewający na milionową fortunę!

Formacja Extazy z Kamilem Chludzińskim na czele pochodzi z Białegostoku. Na swoim koncie ma wiele znanych hitów, a podczas koncertów pod sceną zbiera się ogromna publiczność. Dzieje się tak za sprawą mocnego, klubowego wokalu artysty oraz występu pięknych modelek, które towarzyszą Kamilowi podczas występów.

W 2018 roku za pośrednictwem wytwórni Green Star, na świat wyszedł utwór pt. „Noc taka czarna„. Produkcja okazała się wielkim hitem, detronizując na klubowych parkietach wiele innych, ciekawych propozycji. Ten utwór podczas dyskotek wywołał niemałą burzę.

1 kwietnia b.r. minęło dokładnie trzy lata od premiery utworu. W przeciągu tych lat wideoklip odtworzono już ponad 40 mln wyświetleń, a licznik nie zamierza stopować. Piosenka cieszy się wielkim zainteresowaniem i z pewnością będzie się ono utrzymywać jeszcze bardzo długo, a gdy powrócą imprezy i zostaną otwarte kluby, produkcja będzie podbijać ich parkiety.

„Noc taka czarna” to mocno klubowa propozycja, która na długo zostanie w pamięci i jeszcze przez wiele lat będzie nas bawić. Taka noc zdarza się raz w życiu. Noc, podczas której fani muzyki disco-dance zapominają o problemach dobrze się bawiąc. Wydanie tego utworu na świat było strzałem w punkt.

Gratulujemy zespołowi milionów i życzymy kolejnych! I pamiętajcie, że „Noc taka czarna” to hit wszechczasów.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację