Wzruszające słowa od Andre w kierunku fanów! „Sami wyciągnęliście do mnie dłoń”

Kto jak kto, ale ten wokalista zasługuje na wielki puchar za swoją twórczość oraz osobowość!

Andrzej Marcysiak czyli Andre to wokalista disco polo, który posiada własny styl muzyczny. Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu.
Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane nie tylko w kraju ale i za granicą.

Andre podziękował swoim fanom i wspomniał przy tym swoje początki związane z muzyką.

Wokalista na swoim fanpagu wspomniał swój pierwszy teledysk, który opublikował w sieci 25-tego grudnia 2012 roku.
Od tamtego momentu w zespole Andre zmieniło się bardzo wiele, wygląd, aparycja oraz samo brzmienie zespołu. Jednak pozostało coś co od samego początku było wyjątkowe i nigdy się nie zmieniło. Mowa oczywiście o sercu do muzyki i miłości do fanów bez, których nie byłoby teraz zespołu Andre na tak wysokim poziomie jak jest obecnie.

Pierwszy teledysk. Nic nie planowałem, niczego nie oczekiwałem nie miałem wydawnictwa, nikogo o nic nie prosiłem. Sami wyciągnęliście do mnie dłoń. Jestem dla Was. ( Muzyka-DJ VELU, film Krzysztof Węgrzyn) teledysk był w tamtym czasie udostępniony na kanale Nawrotka You Tube i miał kilku milionowe odsłony.

Wydając swój pierwszy klip Andre nie wiedział jeszcze jak jego kariera muzyczna potoczy się dalej. Nie miał pojęcia, że pokochają go miliony Polaków. nawet nie przypuszczał, że będzie grał koncerty na największych festiwalach muzyki disco polo. To wszystko dzięki fanom, którzy są nadal wraz z nim i słuchają jego utworów oraz przychodzą na koncerty.

Na łamach naszego portalu udostępniamy w/w pierwszy teledysk zespołu Andre to piosenki pt: „Stracona miłość„.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację