Wzruszający cover! Arek Kopaczewski w duecie z Magdą M wykonali utwór zespołu Akcent i Kolor!

Przebój roku 2021

Ten duet to mistrzostwo świata coverów! Arek Kopaczewski i Magda M wykonali piękną balladę!

Arka Kopaczewskiego właściwie przedstawiać nikomu nie trzeba, wokalista disco polo, który zdobył serca fanów utworami takimi jak: „Malowane usta”, „Pierwszy pocałunek”, „A ja tęsknie”, „Wróć do mnie”. Od wielu miesięcy na jego oficjalnym kanale YouTube sukcesywnie publikowane są covery znanych utworów z przed lat muzyki disco polo. Wraz z video filmem prosto ze studia Arek Kopaczewski dostarcza swoim fanom covery o jakie proszą w komentarzach.

Od emocji w tym utworze aż wrze! Cover zespołu Akcent i zespołu Kolor wykonany przez młode pokolenie disco polo!

Od pewnego czasu również na YouTube zagościła Magda M, która w raz z Arkiem śpiewa w jego zespole weselnym o nazwie Optima. Magda podobnie jak Arek Kopaczewski wykonuje covery utworów z damskim wokalem z lat 90-tych muzyki disco polo m.in: Tia Maria, Kolor, itp.

W sieci również na kanale Arka Kopaczewskiego pojawiło się wspólne wykonanie Magdy M z Arkiem. Razem wykonali cover utworu zespołu Akcent i Kolor z roku 1999 pt: „Rozmowa dwóch serc„. Jest to przepiękna ballada podzielona na dwa głosy. Arek oraz Magda nie mogli lepiej trafić z repertuarem w serca swoich fanów.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga