Z ostatniej chwili! Magda Narożna wydała oświadczenie w sprawie video nagrań Dawida Narożnego.

Przebój roku 2021

Ta sprawa ciągnie się już od niemal, że roku! Dawid i Magda Narożna mają już tego dosyć.

Niemal rok temu fani muzyki disco polo żyli wydarzeniami z Zakopanego gdzie po koncercie sylwestrowym doszło do niestosownych wydarzeń pomiędzy Magdą Narożną oraz jej partnerem a Dawidem i Joanną Narożną. Przypomnijmy, że wszystko mogliśmy oglądać z relacji na profilu instagramowym Dawida Narożnego. Niestety wspomniane wydarzenia mocno podzieliły fanów, a jeszcze bardziej gdy Dawid Narożny został wyrzucony z własnego zespołu.

W sieci ukazały się kolejne video materiały obciążające Magdę Narożną, która postanowiła zabrać w tej sprawie głos.

Cała ta sytuacja już niedługo będzie miała rok od kiedy w sieci pojawiły się nagrania video. Temat w mediach jednak nie ucichł i w wielu wywiadach portale medialne pytają Magdę Narożną o komentarz odnośnie w/w wydarzeń. Wokalistka stara się unikać tematu Dawida Narożnego, choć czasem jednak wymsknie jej się kilka słów na co Dawid Narożny nie pozostaje dłużny. Kilka godzin temu w jego relacji na instagramie pojawiły się video filmy z monitoringu hoteli, na których jest wokalistka zespołu Piękni i Młodzi w dość niekomfortowej sytuacji uderzając inną kobietę.

W prawdziwość i realność tego nagrania nie będziemy wnikać. Magda Narożna zmęczona już medialnymi burzami odnośnie jej osoby oraz byłego męża postanowiła umieścić w sieci oświadczenie, w którym wytłumaczyła wszystkim, że nie zamierza się do niczego więcej publicznie odnosić.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga