Z ostatniej chwili! To prawdziwy cud! Członkowie zespołu To Mi Graj przeżyli potężny wybuch i falę ognia!

Wrocławski zespół To Mi Graj istnieje na rynku już blisko 4 lata, jednak pierwszy raz usłyszano o nim na większą skalę w ubiegłoroczne wakacje, podczas premiery autorskiego numeru pt. „Hej dziewczyno ”. Była to produkcja skierowana do kobiet, które nie do końca potrafią przełamać się i podjąć ważną życiową decyzję. Twórcy chcieli w utworze zaznaczyć, że jeśli czujesz się źle w związku przez różne sytuacje to po prostu omijaj taką miłość.

Produkcja bardzo dobrze przyjęła wśród publiczności, która doceniła przede wszystkim – odważny i niezwykle zawierający bardzo ważne przesłanie – tekst.
Dance-popowy autorski produkt okazał się materiałem, na imprezowe wieczory.

W listopadzie w sieci zagościła druga autorska produkcja od wrocławskiej grupy. Tym razem motyw przewodni polegał na tym, aby słuchać głosu swego serca, ponieważ ono najlepiej poprowadzi. Że życie może być wesołe, tylko trzeba wierzyć i robić „na przekór” wszystkim i wszystkiemu.

Po życiowych poradach, zespół postanowił trochę pójść w nieco innym kierunku i stworzyć mocno dyskotekowy, taneczny kawałek, którego refren zostanie w pamięci jeszcze długo po zakończonej imprezie.

Nowy, nadchodzący utwór, którego premiera została zaplanowana na lipiec nosi tytuł „Bum bum”, a 'leci’ on następująco:
„Bum bum bum bawimy się do rana,
Bum bum bum, nie mów że nie wypada,
Dziś nie idziemy spać,
To co daje los, z uśmiechem trzeba brać”.

Powyższy fragment świadczy, że będzie to utwór z kolejnym morałem. Będzie ogniście, kolorowo, tanecznie i wybuchowo. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z planu.

Powyższe zdjęcia prezentują się dość ciekawie. W teledysku będą mieć miejsce – jak mówi sama wokalistka Asia – „nudne urodziny cioci”, podczas których zacznie grać muzyka. Gdy tylko nastąpi moment kulminacyjny, rozpocznie się zabawa. Udało nam się dowiedzieć, że niektóre sceny zostały nagrane z użyciem green screena, a więc zapowiada się ciekawa produkcja.

Premiera: „To Mi Graj – Bum Bum” już w lipcu na kanale zespołu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację