Zenon Martyniuk (Akcent) pomaga potrzebującym i odda swoją gitarę! Tego jeszcze nie było!

Przebój roku 2021

Już teraz jedyna i niepowtarzalna okazja aby stać się posiadaczem gitary, na której grał sam Zenon Martyniuk z zespołu Akcent!

Zenon Martyniuk, lider i założyciel zespołu Akcent. Niekwestionowany Król muzyki Disco Polo oraz autorytet dla tysięcy fanów. Twórca hitu, który po dziś dzień jest najgłośniej śpiewanym utworem w Polsce jak i zagranicą.
Utwór pt. „Przez twe oczy zielone” w dniu premiery skradł serca niemalże wszystkich sympatyków muzyki tanecznej oraz z słuchaczy całkowicie innej sceny muzycznej.
Hitowy przebój gości na największych eventach oraz najbarwniejszych przyjęciach weselnych.

Ta gitara przejdzie do historii programy „Sprawa dla reportera” telewizji polskiej. Ten odcinek trzeba oglądać!

Zenon Martyniuk postanowił przyłączyć się do akcji, której celem jest pomoc dla chorego chłopca. Już 30-tego grudnia gościem programu Elżbiety Jaworowicz pt: „Sprawa dla reportera” będzie sam Zenon Martyniuk, który podczas programu zagra na gitarze, która następnie będzie podpisana przez Elżbietę Jaworowicz, Grażynę Szapołowską, Krzysztofa Zanussi oraz oczywiście samego Zenona Martyniuka z przeznaczeniem na licytację dla chorego na dystrofię mięśni 12-letniego chłopca. Na instrumencie podpisali się również pozostali znani od lat eksperci programu i jego wieloletni realizatorzy. Występ i moment składania podpisów będzie można obejrzeć w sylwestrowym wydaniu programu w czwartek 30 grudnia 2021 r.

Zapraszamy do oglądania, a gitarę można licytować pod bezpośrednim linkiem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/gitara-marki-fender-z-autografami-gwiazd


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga