Zespół Adonis z taneczną nowością pt: „Zaczarowałaś serce”. Ten hit podbije listy przebojów?!

Zespół Adonis nie przestaje pracować nad swoim repertuarem! Mimo wielu lat na scenie wciąż potrafią zaskoczyć.

Grupa muzyczna Adonis powstała w roku 1996, od tamtego momentu cały czas prężnie rozwijają swój repertuar nowymi utworami. W roku 1999 zespół wydał swoją pierwszą kasetę, która sprzedawała się jak świeże bułeczki. Ich ostatnie przeboje, które podbijały listy przebojów to m.in: „Bo lubię jak się śmiejesz”, „Pokaż jak to lubisz”, „Będę Twym aniołem”, „Ja kochać Cię chcę”, „Ona wymarzona”, „Zwariowana” oraz wiele więcej.

Nowość pt: „Zaczarowałaś serce” stanie się hitem w sieci i podbije wszystkie kluby?! Fani zachwyceni nowym przebojem!

Dziś dla fanów zespołu Adonis mamy super wiadomość. Kilkanaście godzin temu w sieci pojawiła się nowość od zespołu Adonis pt: Zaczarowałaś serce„. Jest to kolejny taneczny numer tego zespołu, który z całą pewnością spodoba się licznej gamie odbiorców ich twórczości oraz fanom muzyki disco polo.

Zespół Adonis w swój najnowszy utwór włożył mnóstwo pracy aby trafić z muzyką oraz słowami do największej publiczności kochającej muzykę taneczną. Czy im się udało? Cóż, nie nam oceniać to już słuchacze oraz fani zdecydują sami. Naszym zdaniem utwór jest po prostu dobry i pomimo, że nie ma teledysku z całą pewnością obroni się sam ścieżką audio.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację