Zespół Andre wydał oświadczenie w sprawie strzelaniny po koncercie! Wiemy jak było na prawdę!

To przykre i niedorzeczne! Zespół Andre wyjawił prawdę jak było! Te plotki opanowały całą Polskę!

Zespół Andre, który zna z pewnością każdy fan muzyki disco polo. Twórcy takich hitów jak: „Ale, ale, Aleksandra, „Ta szalona Karolina”, „Czarodziejko serc złodziejko” lub „Na niebie gwiazd tysiące”.
Każdy z fanów doskonale zna ich autora. Jest nim Andrzej Marcysiak – lider zespołu Andre.

Zespół Andre na swoim oficjalnym fanpagu wydał stosowne oświadczenie w prawie pojawiających się plotek i kłamliwych artykułów na portalach plotkarskich, które wykorzystując wizerunek zespołu informowały swoich czytelników o strzelaninie, która miała miejsce po koncercie zespołu Andre w wyniku czego zmarł młody mężczyzna.

Żenujące jest to jak można tak wykorzystać wizerunek artysty i powiązać go z wydarzeniami, które nie miały miejsca podczas koncertu.

Okazało się, że do wypadku doszło około godziny 23:00, gdzie zespół Andre już dawno opuścił miejsce koncertu, który zakończył się o godzinie 21:30.
Cała ekipa zespołu Andre jest zbulwersowana tym jak portale wymienione w oświadczeniu kłamią w swoich artykułach i powiązują ich z wydarzeniami, które miały miejsce półtorej godziny po koncercie zespołu.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację