Zespół Defis znów nagrywa z Miłym Panem oraz… Filarem muzyki disco polo! Zobaczcie o kogo chodzi!

Duet zespołu Defis z Miłym Panem w trakcie pandemii był strzałem w dziesiątkę, licznik wyświetleń teledysku pt: „Musisz się starać” przekroczył aż 26 milionów odsłon! Niebywała suma, której nie osiągnął chyba żaden zespół w ciągu ostatniego roku.

Zespół Defis już niedługo planuje wydać kolejny numer. Tym razem stworzyli kontynuację duetu z Miłym Panem oraz zaprosili do współpracy wokalistę, który jest filarem muzyki disco polo. O kogo chodzi?

Mimo pandemii Karol Zawrotniak nie próżnował. Już w trakcie lockdownu wypromował kolejny przebój, a niebawem usłyszymy jego najnowszy singiel – to kontynuacja duetu z Miłym Panem.
O szczegółach opowiedział w youtubowym programie Pograne Pogadane.

Karol pojawił się na rozmowie w stroju sportowym, bo jak wiemy od pewnego czasu, oprócz muzyki aktywnie wspiera i działa w klubie piłkarskim Błękit Cyców. W dodatku z sukcesami.

Mamy osiem punktów przewagi w tabeli, do końca 8 kolejek. Plan jest taki, żeby nie przegrać do końca rundy żadnego meczu. Nawet jeśli uda się wcześniej wywalczyć awans – mówił z zadowoleniem lider grupy Defis, a zarazem wiceprezes Błękitu Cyców.

Na kanale Pograne Pogadane goście grają w FIFĘ, a przy okazji rozmawiają z prowadzącym i twórcą programu Michałem Trantauem.

Karol opowiadał o trudnych początkach kariery muzycznej ale wspominał też okres wytężonej pracy, kiedy Defis koncertował nawet 5 razy dziennie.
W pandemii z konieczności trzeba było zawiesić występy ale teraz powoli zespół będzie się rozkręcał. Już niebawem usłyszymy najnowszą piosenkę.

Jak zdradza Karol, oprócz Miłego Pana w nowym utworze pojawi się filar muzyki disco polo, dla którego będzie to wielki powrót po długiej przerwie. Kto to będzie? Póki co, gwiazda trzyma tę informację w wielkiej tajemnicy.

Gorąco już teraz zapraszamy do oglądania programu „Pograne Pogadane”.
Program „Pograne Pogadane” to cykl wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę FIFA. Ta mieszanka wywołuje nieprzewidywalny efekt końcowy.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację