Zespół Masters z taneczną nowością pt: „Wieczór Puka Do Drzwi” Ta premiera to hit!?

Przebój roku 2021

Nowy rok nowy hit od zespołu Masters?! Tak! Ta premiera już robi wielki szum w sieci!

Zespół Masters, założony przez Pawła Jasionowskiego, na scenie polskiej muzyki rozrywkowej obecny jest od 2008 roku. Największą rozpoznawalność zdobył dzięki utworowi „Żono Moja”. Przebój ten ma już ponad 100 mln wyświetleń w Internecie i bije kolejne rekordy popularności – zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Paweł jest kompozytorem większości utworów swojego zespołu oraz doskonałej wokalistki ukrywającej się pod nazwą DeDe Negra, które tworzy w swoim studio nagraniowym.
Paweł przy produkcji utworów spędza mnóstwo czasu i nie ma się co dziwić, to jest jego największa pasja z której się również utrzymuje.

Zespół, który potrafi zaskoczyć fanów. Nowość pt: „Wieczór puka do drzwi” już dostępna w sieci!

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Masters, która od sporego czasu była dość mocno oczekiwaną premierą przez fanów zespołu. Nowość pt: „Wieczór puka do drzwi” to utwór nie do końca w rytmach disco polo. Paweł wraz z zespołem od pewnego czasu odbiegł od tradycyjnego brzmienia muzyki tanecznej i uderza w bardziej klimaty muzyki dance, która idealnie sprzedaje się w klubach oraz na wielu imprezach.

Teledysk, który został zrealizowany przez firmę Respect Media, to imprezowy sztos filmowy ; )
Wszystkim fanom zespołu Masters życzymy przyjemnego odbioru i polecamy nowość od zespołu Masters.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga