Zespół Milano w programie „Pytanie na śniadanie” zaśpiewał swój wielki przebój! Całe studio TVP tańczyło w rytmie disco polo.

Przebój roku 2021

Milano na scenie telewizji polskiej! W programie „Pytanie na śniadanie” nie zabrakło ich wielkiego przeboju!

Zespół Milano – Istniejąca grupa muzyczna od lat 90-tych aż do dziś. Choć zmieniali się wokaliści to Milano wciąż potrafi porwać do tańca swoimi piosenkami. W niedzielny poranek w domach wszystkich widzów telewizji TVP2 podczas programu „Pytanie na śniadanie” zagościła muzyka disco polo, a w śród niej zespół Milano, który wykonał na samym początku programy swój przebój pt: „O Tobie kochana„.

Telewizja TVP lubi disco polo?! Od wielu miesięcy artyści tego gatunku coraz częściej goszczą na ekranach telewizyjnej dwójki.

Wśród gości programy nie zabrakło również zespołu Weekend oraz MIG. Wraz prowadzącymi program rozmawiali o karnawałowym repertuarze oraz o Sylwestrze Marzeń z TVP. Wokalista Miresław Alan Trzciński zapytany o utwory na karnawał nie faworyzował gantuku disco polo co bardzo spodobało się widzom telewizji TVP, wielu z nich stwierdziło, że trzeba mieć poukładane w głowie oraz wysoką klasę, polecają innych wykonawców zupełnie innej muzyki niż disco polo.

Na łamach naszego portalu udostępniamy video nagranie z występu zespołu Milano.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga