Zespół News z nowością! Utwór pt: „Koci pazur” będzie hitem!?

Przebój roku 2021

Grupa News na wysokim poziomie! Kolejna nowość, która z pewnością będzie hitem.

Zespołu News, na którego czele stoi Marek Lemieszek, nie trzeba nikomu przedstawiać.
Formacja od momentu zaistnienia na rynku disco wykreowała wiele przebojów, które przyniosły zespołowi niebywały sukces. Ogromną popularnością cieszy się wydany w 2018 roku utwór „Laleczka”, który uzyskał status platynowej płyty. ZPAV przyznało również nagrodę w postaci złotej płyty za single „Moja wybranka” oraz „Ale fajne nogi”.

Zespół nie ma czasu na odpoczynek, bowiem wciąż pracuje nad nowymi propozycjami. W drugiej połowie listopada na Facebooku zespołu pojawiły się przebitki z planu teledysku do najnowszej propozycji pt. „Koci pazur”.

Jak zdradzają twórcy, bez wątpienia jest na co czekać.
Możemy zapewnić, że nie tylko będzie pikantnie ale również wybuchowo. Premierę planujemy oczywiście na łamach wytwórni Green Star już na początek przyszłego roku – zdradził nam Marek, lider grupy.

Nowość pt: „Koci pazur” to zupełnie coś nowego czego w disco polo jeszcze nie mieliśmy przyjemności posłuchać.

Jak udało nam się dowiedzieć, w głównej roli zobaczymy Gabrysię Mikołajczuk, a asystować jej będą DJ-e znani z polskich klubów.

Zamieszczone na social mediach przez artystów zdjęcia sugerują, że szykuje się kolejny przebój na miarę platyny. Zespół zdążył nas przyzwyczaić do czekania na swoje przeboje, jednak wiemy że jeśli wchodzą na rynek z nowością to z ogromnym przytupem, wielką gracją.

Koci pazur” z pewnością będzie mocnym wejściem w nowy rok i być może zagości na wielu imprezach rozgrzewając przy tym parkiet do czerwoności.
Powszechnie wiadomo, iż piosenki zespołu napisane są z pazurem. Za każdym razem News wydając nowość utwierdza nas w tym przekonaniu. Prawdopodobnie grupa News to jeden z najlepszych zespołów, które swoje utwory wydają na najwyższym poziomie.
Nie inaczej jest w przypadku „Kociego pazura”. Można tutaj dodać, że tytuł świadczy o tym, że zapowiada nowość będzie również zawierała w sobie mocny, koci pazur, a zdjęcia pochodzące prosto z planu tylko nas w tym przekonaniu utwierdzają.

Premiera już wkrótce, a tymczasem na zakończenie podczas gdy oczekujemy na nowość od zespołu News przypomnijmy ich ostatni przebój pt: „Lubię Cię całować”.

News


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga