Zespół Playboys idzie jak burza! Tym razem stworzyli utwór dla drużyny piłkarskiej!

Premiera za premierą! Zespół Playboys podbija branżę muzyczną!

Grupa Playboys słynie z energicznych i tanecznych utworów.
Ich utwory niemal w kilka godzin stają się ulubionymi piosenkami fanów disco polo.
Na swoje koncerty przyciągają tysiące fanów spragnionych dobrej zabawy.
Trzech zwariowanych chłopaków Jakub, Kuba, Przemek oraz jeden, którego nie widać a robi bardzo dobrą robotę czyli Damian.
Ich największe przeboje to: „Lejde”, „Nasza noc”, „Wyśmienicie” – W duecie z zespołem Piękni i Młodzi, „Razem”, „Moja Twoja”, „Pokochaj mnie”.
Nie ma żadnej udanej imprezy bez utworów grupy Playboys.

Ich utwór pt: „Nasza noc” po 8 latach doczekał się nowej wersji!

W sieci pojawiła się zupełnie inna i o czym innym piosenka zespołu Playboys pt: „Nasza noc”, która pierwotnie została wydana w roku 2013.
Dziś na łamach naszego portalu przestawiamy zupełnie nową wersję w/w hitu, która powstała dla klubu piłkarskiego i kibiców Radomiaka Radom.

Zespół Playboys stworzył utwór dla drużyny piłkarskiej Radomiak Radom!

Utwór został stworzony w Podziękowaniu dla wszystkich sympatyków Piłki Nożnej w Radomiu i okolicach, a w szczególności dla Piłkarzy, ich bliskich oraz osób, które przez cały okres Historii Klubu dokładali wszelkich starań, aby osiągać z Zielonym upragnione cele i spełniać marzenia.
Zespół dedykuje Piosenkę wszystkim Piłkarzom, Kibicom, Działaczom, a w szczególności Hrabiemu Panu Zdzisławowi Radulskiemu. – Pisze Kuba Urbański, lider zespołu Playboys.

Playboys kibicuje i nagrywa piosenkę drużynie z Radomia!

Nowa wersja nosi również nowy tytuł: „Radomiak Radom nasza noc”.
Z pewnością klub i jego zawodnicy cieszą się z awansu i nowej piosenki, która być może zostanie ich piosenką drużynową tak jak w przypadku utworu zespołu Akcent i „Przez Twe oczy zielone”.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację