Zespół Playboys nie zostawił swoich fanów bez nowej piosenki na Andrzejki!

Andrzejki z zespołem Playboys? Chłopaki jak zawsze pamiętali o swoich fanach!

Trzech muzyków, którzy kochają to co robią i bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie czyli grupa Playboys. Twórcy takich hitów jak: „Razem„, „Lejde„, „Nasza noc„, „Pokochaj mnie„. „Pan i Pani„, „Moja Twoja„, „Tylko Ty„, „Ja w to nie wierzę„, „Zwariowałem„, „Dotykać, całować” oraz wielu innych super tanecznych produkcji.

Grupa Playboys przez wszystkie lata swojej kariery wyprodukowała wiele utworów, teledysków oraz spędziła setki godzin w podróżach pomiędzy koncertami. Są dość młodzi, ale bardzo zdolni. Pełna energii formacja muzyczna w żaden sposób nie zamierza zwalniać tempa, przy czym częstuje swoich fanów największymi hitami disco polo.

Każda dotychczasowa produkcja w bardzo szybkim tempie staje się hitem.
Zawarta wielka energia oraz prosty tekst wraz z rytmiczną linią melodyczną to głównie miano na zdobycie złotego medalu.

Ten zespół jeszcze w tym roku zaskoczy fanów miłą niespodzianką oraz w przyszłym roku zaleje wiele parkietów nowościami!

Zespół Playboys zapowiedział kolejny utwór, którego premiera odbędzie się już w najbliższą środę o godzinie 18:00 w serwisie YouTube. Niestety utwór nie będzie miał teledysku, lecz nie ma się co martwić ponieważ jeden z wcześniejszych utworów zespołu Playboys pt: „Pan i pani” również nie miał zrealizowanego teledysku a okazał się hitem i obronił się samą ścieżką audio. I tak z całą pewnością będzie również tym razem w najbliższą środę.

Nie będzie to również ostatnia nowość tego roku od zespołu Playboys! Panowie zaplanowali końcówkę roku 2021 bardzo hucznie z nowymi numerami. jak poinformował nas wydawca zespołu Playboys od stycznia 2022 roku zespół będzie w fazie tzw. przyśpieszenie. Co za tym idzie będzie mnóstwo nowości w kolejnym roku, ale o tym w następnych artykułach.

Warto zapamiętać! Środa 24.11.2021 godzina 18:00, a tymczasem przypomnijmy ostatni hit zespołu Playboys pt: „Pokochaj mnie”.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację