Zespół Sunrise z taneczną i klimatyczną premierą pt: „Serca mi nie szkoda”.

Ten zespół przez 8 lat kreuje swoją markę. Taneczna nowość zasiliła bazę wytwórni Lemon Records.

Zespół Sunrise pochodzący z Łodzi powstał w 2013 roku. W swoim dorobku muzycznym posiadają wiele tanecznych propozycji, które sprzedają się w sieci jak ciepłe bułeczki.
W swoim repertuarze posiadają również bogatą muzyczną szafę coverów, które również cieszą się sporym zainteresowaniem. Teledysku zespołu Sunrise emitowane są w największych stacjach telewizyjnych z muzyką disco polo. Grają koncerty w całej Polsce na wielkich galach oraz mniejszych plenerach lub klubach.

Nowość od zespołu Sunrise! Jak zawsze na wysokim poziomie zadowolili swoich fanów!

Ponieważ dobrze zorganizowana impreza jest wytchnieniem od codziennych zajęć i obowiązków oferujemy oprawę muzyczną koncertów klubowych i plenerowych na wysokim poziomie. Ponadto gwarantujemy, że uczestnicy imprez z naszym udziałem skutecznie się rozluźnią i zanurzą w atmosferze beztroskiej zabawy. – Podaje zespól Sunrise na swoim oficjalnym profilu

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość od zespołu Sunrise pt: „Serca mi nie szkoda„. Nowość wraz z teledyskiem utrzymywana w klimacie zespołu do jakiego przyzwyczaili nas przez lata swojej kariery. W klipie gościnnie wystąpili członkowie zespołu folklorystycznego: „Łanięckie Słowiki”. Gorąco już teraz polecamy!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację