Zespół Top Girls na szczycie! Największy koncert w niebie jakiego dawno nie było.

Zespół Top Girls to najbardziej fascynujące trio kobiet, które w bardzo szybkim tempie potrafią dostarczyć swoim fanom to czego pragną najbardziej!

Pełne uroku osobistego ogniste dziewczyny jakimi są Justyna Lubas, Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura.
Pierwszy największy girlsband w branży disco polo, który na swoim koncie posiada niekonwencjonalne produkcje m.in. „Mleczko”, „Było minęło” czy też „Róże i różowe tulipany”.
Pomimo iż dotychczas zespół Top Girls wszyscy mieli okazję poznać w nieco innym składzie, to po zmianach jakie nastąpiły w zespole pojawiło się wiele świeżości oraz pełnego energii koncertowania.

Pojawienie się nowych twarzy w grupie było czymś nowym dla fanów Top Girls, jednakże dziewczyny zostały mile przyjęte i dostały szansę na rozłożenie skrzydeł nie tylko poprzez realizację nowości, ale również wystąpienie na największych scenach klubowych i nie tylko.

Niebiański koncert zespołu Top Girls, który odbył się w jednym z największych klubów jakim jest Heaven otrzymał wielką frekwencję imprezowiczów!

Media społecznościowe zespołu Top Girls w szybkim tempie zapłonęły.
Pojawienie się popularnego zespołu w klubie Heaven było jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów dla imprezowiczów.
Podczas wielkiego klubowego koncertowania wokalistki wykonały swoje największe przeboje razem z fanami.
Frekwencja wejściówek z pewnością była jedną z największych osiągnięć klubu podczas ciężkich czasów jakie dotychczas przechodziła branża muzyczna.

Heaven w Lesznie z pewnością jak i zespół Top Girls będzie miło wspominać najświeższe wydarzenie przy którym parkiet płonął.
Umieszczone fotografie na oficjalnym profilu zespołu Top Girls jest niesamowitym widokiem dla wszystkich! Ta frekwencja z pewnością przejdzie do historii.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację