Złota Płyta zespołu TOP GIRLS w Twoim domu! Teraz to możliwe!

TOP GIRLS mogą być Twoje! A dokładnie ich złota płyta za utwór pt: „Lubię Cię mieć”. Teraz i Ty możesz je mieć!

Tych trzech pięknych i utalentowanych wokalistek chyba przedstawiać nikomu nie trzeba. TOP GIRLS czyli najpopularniejszy girls band jaki kiedykolwiek istniał w ostatnich latach w branży disco polo.
Ich kawałki śpiewa cała polska oraz bawi się na dyskotekach. Każdy nasz czytelnik z pewnością zna utwór m.in: „Mleczko”, „Było minęło„, „Zakochana”, „Czeski film”, „Pod osłoną nocy” oraz wiele innych. To są właśnie utwory zespołu TOP GIRLS, które prężnie rozwijają swoją karierę wy wydawnictwie Green Star Music.

Trzy gorące kobiety już zawsze w złocie mogą być w Twoim domu! Wylicytuj i pomóż potrzebującym!

Dla prawdziwych fanów zespołu TOP GIRLS mamy świetną wiadomość. Przy odrobinie zaangażowania w pomoc potrzebującym można zdobyć złotą płytę zespołu TOP GIRLS, która została wystawiona na licytację. Przedmiotem licytacji jest unikalna Złota Płyta przyznana zespołowi Top Girls za utwór „Lubię cię mieć” przez Związek Producentów Audio Video (ZPAV).

TOP GIRLS w ten sposób chcą przekazać całą kwotę zebraną z licytacji na Fundacje „Pomóż Im”, która od 12 lat prowadzi Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Na stałe opiekuje się ponad trzydziestoma przewlekle lub nieuleczalnie chorymi dziećmi z woj. podlaskiego w ich własnych domach.

Nie ma co czekać tylko trzeba licytować! Jest to prawdziwa gradka dla fanów zespołu TOP GIRLS, a przy okazji można przyczynić się do pomocy potrzebującym. LINK DO LICYTACJI PŁYTY.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację