Złoty Chłopak znalazł rozwiązanie miłosnych dylematów! Kolejna premiera na miarę złotego sukcesu!

Złoty Chłopak, prywatnie Łukasz Barański, wkroczył na rynek w ubiegłoroczne wakacje z mocnym brzmieniem. Debiutancki klip do utworu „Muzyka” odtworzono ponad 47 tysięcy razy, a wśród komentarzy nie brakuje ciepłych słów. Fani polubili singiel od pierwszych chwil, o czym z pewnością zaświadczą wystawianie przez nich opinie. Złoty Chłopak premierowym równie złotym singlem wybił się ponad normę, którą utrzymuje dotychczas.

W środowe popołudnie Złoty Chłopak wydał kolejną propozycję. Tym razem wokalista postawił na miłosne wybory. Jak pisze mówi sam artysta: utwór jest o tym, aby podejmować decyzję, a nie tkwić w rozterkach, które zabierają nam nasz cenny czas oraz energię i szczęście.

Nowość „Kochaj albo rzuć” to rytmiczny, taneczny utwór, z prostym do zapamiętania tekstem, który – jak się okazuje – niesie za sobą życiową prawdę. Produkcja jest ciekawą i fajną propozycją na rozpoczęcie wakacji. Ponadto, początkowych słów refrenu „Kochaj albo rzuć, to jest do szczęścia klucz” można użyć jako tekstu na podryw, zarówno ze strony męskiej jak i żeńskiej.

Podsumowując: Najnowsza propozycja od Łukasza to utwór lekki, przyjemny i łatwy. Można powiedzieć, że piosenka jest pewnego rodzaju poradnikiem na – najczęściej – miłosne rozterki, a każdy podjęty przez nas wybór możemy zmienić. Jest tanecznie, rytmicznie i ekskluzywnie. „Kochaj albo rzuć” to kolejna nowość od Łukasza stworzona na miarę złotego sukcesu. Ogromny potencjał dopiero wychodzi na światło dzienne. Każda następna produkcja to odkrywanie nowych możliwości i wysoko postawiona poprzeczka, z którą Złoty radzi sobie bardzo dobrze.

Posłuchajcie najnowszej premiery. Złotej premiery od Złotego Chłopaka.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację