ZNAMY PRAWDĘ! Popularny zespół disco polo poddany kwarantannie! W sieci pojawiły się informacje że zarazili kononawirusem gości weselnych?

Zespół Bajersi który na swoim koncie ma wiele lat doświadczenia w branży muzycznej oraz weselnej.
W swoim fachu są profesjonalistami, którzy stawiają na jakość oraz doskonałą zabawę.

Niestety ostatnimi dniami zespół Bajersi dotknęła dość nieprzyjemna sytuacja kiedy to w sieci pojawiły się informacje o rzekomym zarażeniu wirusem COVID19 gości dwóch wesel przez członków zespołu.
Jakby tego było mało redaktorzy portali które opublikowały artykuły niezgodne z prawdą nie widzą żadnego problemu oraz nic złego w ty co napisali tłumacząc się pomyłką, która mogła przytrafić się każdemu.
Ku naszemu zdziwieniu nikt z portali które zamieściły błędne informacje nie kontaktował się z gośćmi obydwóch wesel.
A wystarczyło zapytać sam oskarżony zarażaniem zespół.
Nam udało się dotrzeć bez żadnego trudu do nowożeńców oraz do gości weselnych, którym przygrywał zespół Bajersi.

Portale, które udostępniły treści nieprawdziwe naraziły zespół na stratę opinie wśród odbiorców, gdzie dobra opinia w branży weselnej to podstawa do pozyskiwania nowych współprac oraz klientów.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z członkami zespołu oraz z gośćmi weselnymi, sanepid nie potwierdza informacji, które zarzuciły portale internetowe zespołowi Bajersi.

Nasza redakcja dotarła do gości obydwóch imprez weselnych.
Zapytaliśmy ich o opinię czy rzeczywiście zespół mógł być źródłem zarażeń.
Odpowiedź dostaliśmy bardzo szybko.

Wszyscy z którymi kontaktowała się nasza redakcja potwierdzają że sanepid obecnie sam nie wie czy zespół był źródłem zarażenia koronawirusem czy też ktoś z gości wesela.
Dodatkowo otrzymaliśmy informację że goście jak i zespół weselny zachowywali wszystkie środki bezpieczeństwa w trakcie trwania imprezy.

„Sanepid nic nie mówi, oni sami nie wiedzą co się dzieje i co w tej sprawie robić.
Niektóre osoby z wesele nie miały robionych wymazów bo jak to powiedział sanepid (Nie mają czasu).
A odnośnie zespołu to nie wiadomo kto zaraził, mógł to być każdy nie koniecznie zespół.
Tak zespół jak i goście zachowywaliśmy wszystkie środki bezpieczeństwa, wesele odbyło się zgodnie z obostrzeniami i z tym co się teraz dzieje”.
– Mówi w rozmowie z naszą redakcją Pan Młody z wesela, które odbyło się 25.07.2020 w Łukowicy.

Niestety ku przykrości część zespołu została poddana kwarantannie domowej lecz kiedy tylko cały skład będzie już w pełni funkcjonował sprawa trafi na tor sądowy.
Oczerniony przez mało rzetelne portale zespół będzie domagał się z pewnością sprostowania lecz nie wróci to naruszonej opinii o zespole.

Poniżej udostępniamy treść postu który pojawił się na fanpagu zespołu Bajersi we wtorek w godzinach wieczornych z wyjaśnieniami dla fanów.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację