Znany artysta pokazał swoją rodzinę! Wszystko zarejestrowało czujne oko kamer.

Szymon Samulak to uzdolniony, pochodzący z Zamościa artysta wokalista zespołu Pozytywnie albo Wcale. Od pięciu lat formacja bawi swoich fanów, którzy z utęsknieniem wyczekują gorących premier.

Kilka dni temu w serwisie YouTube pojawiła się romantyczna, przepełniona po brzegi miłości, napisana i dedykowana wszystkim zakochanym propozycja pt. „Miłość”.

Miłość” to historia o rodzinnej więzi, którą należy pielęgnować. To właśnie tytułowa miłość daje nam szczęście, radość i przetrzyma nawet najgorsze chwile.

Utwór klimatycznie odbiega od standardowych piosenek Szymona. Specjalnie dla naszego portalu reprezentant zespołu uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nowej produkcji.

1. Cześć Szymon. Klimat Twojej najnowszej piosenki pt. „Miłość” zupełnie odbiega od standardowych kawałków do których nas przyzwyczaiłeś. Skąd taki zabieg?

– W tych ciężkich czasach których obecnie przyszło nam żyć, potrzebujemy sił. Siłę to daje z pewnością ognisko rodzinnego ciepła i sama miłość. Tym utworem chciałem pokazać ile szczęścia, skarbu dają człowiekowi bliskie osoby. Największym skarbem jest właśnie rodzina. PAW słynie z różnych klipów, tutaj natomiast chciałem zrobić tak, by silne rodzinne relacje były widoczne gołym okiem. W klipie widzimy silne rodzinne więzy napędzane miłością.

2. Utwór ma bardzo romantyczny tekst. Inspirowałeś się czymś czy pomysł zrodził się samoistnie w Twojej głowie?

Rodzina jest bardzo ważna, a każdy z nas ma w sobie pełno miłości. Najważniejszy jest przede wszystkim szacunek oraz miłość do rodziny, którą należy pielęgnować nie dopuszczając do rozterek miłosnych czy kłótni. Utwór dedykuję wszystkim zakochanym.

3. W klipie widzimy rodzinę. Czy jest to Twoja prawdziwa rodzina?

Nie, absolutnie nie. Do klipu zaangażowałem swoją chrześnicę Marcelinkę oraz modelkę Annę P. Na planie było naprawdę ciężko, ponieważ Marcelinka jest małą dziewczynką. A dzieci jak to dzieci – mają swój świat. Choć była wcześniej uprzedzona, to nie była w pełni świadoma, że to plan teledysku. Jak już wspomniałem, było ciężko, ale daliśmy radę.

4. Wiemy już kto odegrał główne role w teledysku. Zdradzisz, gdzie został nakręcony?

Teledysk stworzył Sebastian Short Film, z którym od wielu lat współpracuję. Kręciliśmy go w Zamościu w specjalnie wynajętym apartamentowcu.

5. Jak oceniasz występ swojej chrześnicy?

Jestem bardzo dumny z Marcelinki. Uważam, że cała nasza trójka wypadła świetnie, ale występ mogą ocenić tylko fani.

6. Czy planujesz wydać jeszcze utwór w klimacie „Miłości”?

Oczywiście, że tak. Myślę, że takie utwory będą pojawiały się nie raz. Planuję utwór opowiadający o tym, jak pozyskuję wspomnienia miłosne za czasów szkolnych.

7. W teledysku widzimy jak wspólnie, rodzinnie przygotowujecie ciasto. Co za specjał udało się Wam stworzyć?

Hehe, zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. No więc tak: szczerze? Nie mam pojęcia co to za ciasto, czy kruche czy szarlotka. Po prostu wziąłem blachę, pojechałem do pobliskiej cukierni i poprosiłem, by upiekli dla mnie placek na całą blachę. Podkreśliłem, że koniecznie musi zostać upieczony z zamojskiej mąki. Moje zamówienie zostało zrealizowane, więc kupiłem go na potrzeby teledysku.

8. Szymon, w klipie do utworu „Miłość” widzimy szczęśliwe więzy rodzinne, które napędza tytułowe uczucie. Powiedz nam, jak to jest u Ciebie prywatnie?

Od pewnego czasu spotykam się z kobietą, z którą chcę stworzyć kochającą, przepełnioną miłością rodzinę. Mam nadzieję, że będzie to wyglądać tak jak na przedstawionym filmie.

9. Co Ci daje motor napędowy do tworzenia utworów?

Wszystko co pozwala się spełnić.

10. Czym zaskoczysz fanów w 2021 roku?

Pierwszy utwór, który wydałem nosił tytuł „Idę na szczyt„. I właśnie to robię, nie zamierzam się poddawać.

11. Dzięki za rozmowę. To zobaczenia i usłyszenia.

Dzięki również. Na zakończenie naszej rozmowy dodam tylko, że w utworem „Miłość” z pewnością rozpalę niejedno serce, a niezwykle pięknym klipem skradnę oczy fanów. Sebastian zrobił kawał dobrej roboty. Śmiało mogę polecić współpracę z nim wszystkim, którzy chcą uzyskać piękne filmowe ujęcia.

Najnowsza propozycja od Szymona idealnie wpisuje się w walentynkowy klimat. Tę romantyczną produkcję fani pokochali od pierwszych chwil, o czym zaświadczą pozytywne opinie pod klipem.

Podsumowując: Produkt wydany przez zespół Pozytywnie albo Wcale wywołuje piękne nie tylko wspomnienia, ale także rozgrzewa w te ciepłe dni. Słuchając owego singla poczujemy wewnętrzne ciepło, a odsłuchując go w gronie najbliższych odczuwamy silne oddziaływanie szczęścia, radości a przede wszystkim miłości. Szymon już wielokrotnie udowadniał, że idąc na szczyt pokonuje go bez żadnego problemu, ale „Miłość” to wyrobienie trzystu procent normy. Fani są oczarowani produkcją pod każdym jej względem: teledysku, tekstu, aranżacji i wokalu. Przepiękna historia okraszona świetnym wokalem sprawia, że do utworu powracają wszyscy, nawet ci którzy nie są zakochani. Ważnym elementem produkcji jest fragment tekstu „[…] niech ta chwila wiecznie trwa, wiecznie trwa„, z którego płynie nauka: doceniajmy to co mamy, a za pomocą miłości pielęgnujmy ją tak, by ta chwila nigdy nie uciekła. Utwór „Miłość” można nazwać nową wersją ballady. Ballady w stylu PAW, który ma sobie pełno miłości. Miłości przez duże M.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę romantyczną, pełną miłości nowość.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację