Zrobiło się gorąco! Pikantne sceny łóżkowe w najnowszej produkcji od Czelo?!

Pikanterii nigdy za wiele! Czelo z nowym teledyskiem nieświadomie stworzył wielki przebój?!

W muzyce nie ma miejsca na przypadki, albo się coś robi, albo nie. Ten wokalista dokładnie kilka lat temu przemyślał czy chce tworzyć muzykę disco polo czy też nie. Jego wybór jest oczywisty, gdyż jakby było inaczej nie byłoby go teraz tu gdzie jest ze swoją karierę, która rośnie każdego dnia.

Kilka dni temu pisaliśmy o Czelo, który zrealizował zdjęcie do swojego nowego teledysku przy współpracy z firmą PNmedia, która niewątpliwie jest bardzo dobrze znana wszystkim fanom disco polo.

Na ten numer czeka wiele fanów! Nowość pt: „Po co mi to było” już za kilka dni będzie miała swoją premierę!

Prywatnie Czelo zapewniał naszą redakcję, że ta nowość będzie bardzo wyjątkowa, taneczna i inna niż wszystkie inne piosenki. Już dziś śmiało możemy stwierdzić, że nie mylił się w swoich słowach, a to dopiero początek!

Na oficjalnym kanale YouTube zespołu Czelo pojawiła się video zapowiedź jego najnowszego teledysku do utworu pt: „Po co mi to było”, którego premiera już 26-tego listopada o godzinie 17:00. W klipie pojawi się również scena łóżkowa, której efektu nikt się nie spodziewa. To trzeba będzie zobaczyć!

Póki co poniżej udostępniamy w/w zapowiedź nadchodzącego teledysku zespołu Czelo!


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację