Zupełnie nowa wersja utworu: „Wolność” zespołu Boys! Marcin Miller wykonał ją podczas sylwestra!

Przebój roku 2021

Zespół Boys od wielu lat rozpieszcza swoich fanów pomysłowością i repertuarem! Tym razem przeszli samych siebie!

Wszyscy lubimy zmiany noworoczne. Czasem jednak takie zmiany wychodzą na dobre lub na gorsze. W tym przypadku prawdopodobnie była to zmiana jedynie wynikająca z zaskoczenia widzów, którą przygotował zespół Boys aby uatrakcyjnić sylwestrowy wieczór. Marcin Miller i jego zespół Boys istnieją od ponad 30 lat na scenie. Podczas swoich konceptów wykonują swoje największe przeboje oraz nowości. Jednym z utworów, który jest nieodłącznym elementem koncertu grupy Boys to piosenka o tytule „Wolność”, która pochodzi z roku 1995.

„Wolność i swoboda” w zupełnie nowej wersji! Jak teraz brzmi legendarny hymn zespołu Marcina Millera?!

Z biegiem lat w sieci ukazało się mnóstwo remixów w/w utworu, jednak zawsze w sercach fanów muzyki disco polo krąży oryginalna wersja. Warto dodać, że utwór „Wolność” podczas wielu występów publiczność śpiewa za Marcina Millera, mało tego wiele osób właśnie czeka na ten moment.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką zespół Boys zaskoczył wszystkich nową wersją swojego legendarnego przeboju. Tytułowa „Wolność” brzmiała całkiem inaczej. Fanom bardzo spodobała się taka zmiana sylwestrowa, lecz jednak znaczna część woli standardową wersję.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga