Zupełnie ożywiona na nowo wersja utworu „Jasnowłosa” zespołu Milano! Publiczność zachwycona muzyką na żywo!

Zespół Milano zmienił się na lepsze! Zdaniem fanów to była trafiona przemiana!

Zespół Milano (od 2014 roku nowym wokalistą) to twórcy wielu przebojów m.in: ”Bara, bara”, „Jedyna” czy „Jasnowłosa”. Zmiany w formacji nastąpiły za pośrednictwem wytwórni Green Star. Ten zespół, legenda utrzymująca się na scenie muzyki tanecznej od lat 90-tych.
Milano to przede wszystkim gwarancja dobrej zabawy oraz jakości. Ich utwory śpiewa cała polska i Polonia poza granicami naszego kraju dla której koncertują podczas swojej trasy koncertowej.

Ten zespół zmienił swoje brzmienie, które trafiło w gusta fanów! Mirosław Alan Trzciński – Lider zespołu nadał mu nową młodość!

W minioną niedzielę zespół Milano gościł w Augustowie podczas koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki”, gdzie zagrali swoje największe przeboje.
Dodatkowo przez zmianę profilu zespołu z tanecznego na muzyczny fani grupy Milano mają przyjemność słuchać ich utworów w ożywionych aranżacjach za sprawą gitary elektrycznej, skrzypiec oraz perkusji.
W zespole Milano również nowym członkiem jest chórzysta, który swoim świetnym wokalem dekoruje każdy utwór zespołu Milano.

Fani zespołu zachwyceni są muzykalnością tego zespołu. Wiele osób jest zdania, że tego właśnie brakowało w tym zespole. Na łamach naszego portalu przypomnijmy występ zespołu Milano z minionej niedzieli.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację