Zwroty akcji rodem z filmów! Detektywi, pościgi, jazda konna i… Lara Croft! Premiera „Chytry Lis” już w sieci!

W skład zespołu Weź Nie Pytaj wchodzi trójka zwariowanych osób, dla których muzyka jest codziennym relaksem. Ich debiutancki, autorski utwór „Cicha Woda” osiągnął już ponad 13 mln wyświetleń a co za tym idzie znalazł się wśród jednych z najchętniej wybieranych propozycji ubiegłorocznych wakacji.

Zespół postanowił kuć żelazo póki gorące, prezentując swój najnowszy przebój pt. „Chytry lis„. Jest to historia pewnego mężczyzny, który uwodził kobiety, a potem je zostawiał. Jego zagrania jednak nie trwały długo, ponieważ jego kolejny plan spalił na panewce.

Najnowsza propozycja od Weź Nie Pytaj, jak przystało na zapoczątkowaną formę, została utrzymana w tanecznych, rytmicznych klimatach a całość została okraszona świetnie zrealizowanym, kolorowym teledyskiem, który z pewnością wyróżnia się wśród standardowych klipów. Mamy tutaj bowiem detektywów w akcji, pojazd, którym się posługują, pościg samochodowy czy chociażby jazdę konną oraz nawiązanie do popularnej serii gier „Tomb Raider”. Czujne oko widza z pewnością odkryje lekką inspirację, a nawet nawiązania do popularnego paradokumentu emitowanego w telewizji Polsat.

Podsumowując: „Chytry Lis” to wykorzystanie normy ponad skalę. Przebój nagrany z wielką gracją i klasą. Do tego mocny wokal 28-letniej wokalisty, sprawia że otrzymaliśmy numer, który rozbuja całą Polskę. Od dnia premiery produkcja zebrała blisko 50 tysięcy wyświetleń oraz ponad 200 komentarzy, wśród których ciężko o negatywną opinię. Niektórzy słuchacze porównali brzmienie utworu do produkcji Skrillexa. Jednym słowem: Rewelacja.

Na łamach portalu prezentujemy Wam tę szaloną, kolorową nowość!


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację