Bliźniaczki Chojnackie na wysokich lotach. To co się wydarzyło w Białej przejdzie do historii.

Najseksowniejsze celebrytki Chojnackie na rynku muzyki tanecznej oraz kinowych ekranach podbijają jeszcze większe sceny.

Bliźniaczki Chojnackie nie tylko pięknie prezentują się jako ikony modelingu, ale równie dobrze czują się na największych klubowych parkietach.
Iza oraz Daria bardzo chętnie podejmują się nowych wyzwań, ich sława rośnie na bardzo wielką skalę.
Dotychczas wszyscy mieli okazję poznać urocze siostry poprzez zespół, który został stworzony pod nazwą Bliźniaczki Twins.
Tymczasem sporo się zmieniło w życiu osobistym a także muzycznym dla gwiazd disco polo.
Artystki zaczęły wypuszczać się na największe klubowe parkiety, przy czym umilają wszystkim imprezowiczom czas swoją osobowością oraz graniem DJ’skim.

Bliźniaczki Chojnackie postanowiły rozgrzać największy klubowy parkiet w klubie Protector Prestige w Białej. Jednakże to nie koniec tras klubowych dla sióstr.

DJ Twins Chojnackie można często ujrzeć na tzw. wirtualnych imprezach, które są transmitowane na medialnym profilu bliźniaczek.
Pełne kobiecego seksapilu siostry swoim odbiorcą dostarczają ogromną dawkę adrenaliny, która wpływa na wszystkich słuchaczy tak mocno iż nie chcą dopuścić do zakończenia transmisji live.
Pewne drzwi zostają minimalnie zamknięte, natomiast otwierają się następne dużo większe.
Bliźniaczki Chojnackie wydarzenie muzycznej wraz z klubowiczami z Protector Prestige zapamiętają do końca życia. Siostry już zapowiedziały wszystkim iż w sobotę widzą się z fanami w klubie Seven Heaven w Legnicy (Dolny Śląsk).


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację