Regulamin

Portal Disco-Polo.eu którego administratorem jest firma EMKAmedia Martyna Bandurska zastrzega sobie prawo do zamieszczania reklam w wyżej wymienionej stronie internetowej.

Właściciel portalu Disco-Polo.eu informuje iż korzystanie z serwisu jest w pełni darmowe oraz nie wymaga rejestracji konta.
Właściciel portalu zastrzega sobie prawo do usuwania zbędnych, złośliwych oraz obraźliwych komentarzy.

Wszelkie materiały zawarte w treści wpisów są materiałami prasowymi. Wykorzystywanie ich lub kopiowanie bez zgody właściciela portalu jest surowo zabronione.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych  udostępnianych przez serwis Disco-Polo.eu w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne.

Więcej informacji w Polityce Prywatności