Co się dzieje z Shazzą? Co aktualnie robi największa królowa muzyki disco polo?!

Największa królowa muzyki disco polo – Shazza!

Shazza, największa w historii muzyki disco polo „królowa” i w latach 90-tyych była pierwszą wokalistą tego gatunku. Magdalena Pańkowska to wokalistka, która ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się pod koniec lat 80-tych.
Początkowo Shazza była wokalistką w zespole Toy Boys, jednak to trwało zaledwie kila lat.
Karierę solową rozpoczęła w 1992 roku, a w 1993 roku wydała swoją pierwszą solową kasetę „Sex Appeal”, która sprzedawała się jak świeże bułeczki.
Największym sukcesem Shazzy był album „Egipskie noce”, na którym znalazły się przeboje takie jak: „Bierz co chcesz”, „Tak bardzo zakochani” i „Miłość i zdrada”.
Płyta zdobyła status platynowej i była najlepiej sprzedającym się albumem w karierze piosenkarki.

Co obecnie robi Shazza? Czym się zajmuje?

W ostatnim czasie wokalistka pracowała nad nowym materiałem muzycznym oraz wolny czas poświęcała swojej nowej pasji jaką jest malowanie obrazów. Wcześniej jednak wokalistka zmagała się z dość poważnymi problemami zdrowotnymi.
Jakiś czas temu w telewizji Polsat News w programie „Raport” Shazza udzieliła wywiadu opowiadając nieco o swoim życiu prywatnym i karierze.

Ostatnio dla mnie los nie był przychylny. Owszem maluję, ale u progu 2019 roku pojawiło się w moim życiu takie pewne małe zawirowanie zdrowotne […]. W tym miejscu chciałam podziękować całej kadrze medycznej, która opiekuje się pacjentami covidowymi i nie tylko. Nie chorowałam na COVID-19, bo jestem zaszczepiona już. Na pewno na oddziałach medycznych nie leżą statyści, jeśli by tak było, to się zastanawiałam kiedyś, oczywiście pół żartem, pół serio, kiedy byłyby castingi – Powiedziała Shazza.

Co dalej? Jak wygląda obecnie Shazza?

Shazza dodała również, że nie może doczekać się aż ruszy w trasę koncertową i będzie miała możliwość znów spotkać się ze swoimi fanami gdyż muzyka i śpiewa to jest jej całe życie i kocha to co robi.
Jak obecnie wygląda największa diva muzyki disco polo? Poniżej przedstawiamy fotografię z w/w wywiadu dla Polsat News.


Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację