Co za duet! Marcin Miller z zespołem Boys oraz Patrycja Runo w utworze pt: „Zawsze razem”.

Gorący duet! Marcin Miller z gwiazdą romskiej sceny muzycznej! Fani zachwyceni utworem!

Marcin Miller wraz z zespołem Boys to żywa legenda muzyki tanecznej. Ta grupa nie boi się wyzwań muzycznych i chętnie odpowiada na zaproszenia do eksperymentów, bądź też duetów z ciekawymi artystami.
Na swoim koncie Marcin Miller – wokalista zespołu Boys ma już przygody m.in z: Luka Rosi, Nastja, Helena Vondráčková, LiLi, Bayer Full, Zenek Martyniuk, Classic, Defis oraz wiele innych.

Marcin jest otwartym człowiekiem na wszelkiego typu współprace sceniczne. Ostatnio podjął się wyzwania na potrzeby jubileuszu zespołu Bayer Full i wraz z romską wokalistką Patrycją Runo wykonał przebój pt: „Zawsze razem„.

Patrycja Runo – wokalistka romskiej sceny muzycznej u boku legendy muzyki disco polo!

Kim natomiast jest Patrycja Runo? Otóż Patrycja to romska wokalistka urodzona w roku 1984. Swoją karierę muzyczną zaczynała w zespole Don Vasyla w wieku zaledwie 15-stu lat. Jej doświadczenie zaowocowało, gdzie wokalistka miała przyjemność stanąć obok prawdziwej legendy muzyki tanecznej jaką jest Marcin Miller i jego zespół Boys.

Na łamach naszego portalu udostępniamy wersję audio ich wspólnego wykonania, natomiast pełne nagranie z jubileuszu zespołu Bayer Full będzie można obejrzeć na antenie telewizji TVP w nadchodzące święta o czym będziemy informować w kolejnych artykułach.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację