Daj To Głośniej w repertuarze legendy disco polo Tarzan Boy! „Promienie” skradły serca widzów!

Przebój roku 2021

Świetny występ oraz wykonanie! Daj To Głośniej w repertuarze zespołu Tarzan Boys skradli serca fanów.

Zespół Daj To Głośniej, który w branży disco polo zaistniał dzięki wielkiemu przebojowi „Mama ostrzegała” oraz udziale w programie telewizji PoloTV „Disco Star”. Ich muzyka nieco różni się od standardowego brzmienia disco polo co wyróżnia zespół na tle innych. Wokalistka zespołu Emilia o charakterystycznej barwie głosu doskonale radzi sobie również w repertuarze innych zespołów.

To było wyzwanie, z którym poradzili sobie bez żadnych problemów! „Promienie” zabrzmiały rewelacyjnie podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Podczas Sylwestra Marzeń z TVP2 zespół Daj To Głośniej oprócz swoich autorskich piosenek wykonał przebój legendy disco polo oraz hit wszystkich wesele. Mowa o zespole Tarzan Boy i utworze pt: „Promienie” wydanym w roku 1996.
Zespół Daj To Głośniej na potrzeby sylwestrowej nocy świetnie poradził sobie z w/w utworem. Publiczność bawiła się doskonale i śpiewała wraz z wokalistką.

Przy wykonaniu tak znanych utworów trzeba uważać aby nie przekoloryzować go wokalnie. Emilia jako doświadczona wokalistka dobrze wiedziała jak ma zaśpiewać przebój zespołu Tarzan Boy. Fani gratulują jej tak dobrego wykonania.
Na łamach naszego portalu udostępniamy video relację z występu zespołu Daj To Głośniej.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga