Disco polo, od lat nieodłącznie związane z polską sceną muzyczną, wciąż ewoluuje i dostarcza słuchaczom dawek pozytywnej energii. Gatunek ten, choć niejednokrotnie krytykowany, ma rzesze oddanych fanów, którzy cenią sobie jego prostotę, rytmiczność i umiejętność tworzenia niezapomnianych hitów. Jednym z zespołów, które z powodzeniem wpisują się w ten nurt, jest Extazy, pod wodzą charyzmatycznego Kamila Chludzińskiego.
Extazy, od lat obecne na polskiej scenie muzycznej, zdobyło sobie rzeszę fanów dzięki umiejętności tworzenia utworów, które natychmiast wpadają w ucho i skłaniają do tańca. Najnowszy singiel zespołu, „Dałem tobie”, to kolejny dowód na to, że Extazy wciąż ma wiele do zaoferowania. Utwór, utrzymany w charakterystycznym dla zespołu stylu, łączy w sobie energetyczne brzmienie z chwytliwą melodią, tworząc idealny przepis na letni hit.
„Dałem tobie” to nie tylko kolejny utwór w dyskografii Extazy, ale także hołd złożony wszystkim tym, którzy kochają disco polo. Piosenka opowiada o miłości, tęsknocie i radości życia – uniwersalnych tematach, które od zawsze towarzyszyły muzyce tanecznej. Warto zwrócić uwagę na tekst utworu, który choć prosty, jest niezwykle wymowny i trafia prosto do serca słuchacza.

Łódzka Manufaktura zapłonie od hitów Skolima. Ten koncert przyciągnie tłumy

CamaSutra i premiera utworu „Narcyz”. Zupełnie nowe oblicze
Już teraz macie niepowtarzalną możliwość posłuchać przedpremierowo jako pierwsi najnowszej piosenki zespołu Extazy. Dzięki serwisowi Disco-Polo.eu jesteście na bieżąco z nowościami od zespołu Extazy i wielu innych twórców muzyki tanecznej.
Zespół Extazy, dzięki swojej konsekwencji w dostarczaniu wysokiej jakości muzyki i niezapomnianych wrażeń, zyskał uznanie i stał się jednym z symboli gatunku disco polo. „Dałem tobie” to nie tylko kolejny utwór w ich bogatej dyskografii, ale także dowód na to, że polska muzyka taneczna ma się dobrze i wciąż potrafi zaskoczyć. Dla tych, którzy cenią sobie energię i pozytywne wibracje płynące z muzyki, nowa propozycja od Extazy będzie z pewnością powodem do radości i inspiracją do świętowania życia w rytmie disco polo.

„Dziewczyno z Instagrama” hitem. Zespół To jest To z setkami tysięcy odsłon

Dance Hit Arena Mielec już 8 marca z gwiazdami disco polo
Extazy, swoim nowym singlem „Dałem tobie”, udowadnia, że disco polo to nie tylko muzyka taneczna, ale także sztuka wyrażania emocji. Jeśli szukasz utworu, który podniesie Ci na duchu i sprawi, że zapomnisz o codziennych problemach, to „Dałem tobie” jest właśnie dla Ciebie.











