Dawid Narożny wyjawił szokującą prawdę o zespole Piękni i Młodzi! Podczas programu spalono jego wizerunek.

Dawid Narożny opowiedział co działo się po koncertach zespołu Piękni i Młodzi w hotelach!

Dawid Narożny były wokalista grupy Piękni i Młodzi, który opuścił szeregi zespołu w dość zaskakujący dla fanów sposób. O tej sprawie było na prawdę głośno jakiś czas temu w mediach. Po awanturze jaka miała miejsce w Zakopanem członkowie zespołu zdecydowali, że Dawid Narożny musi opuścić ich grono pozbawiając go przy tym możliwości zarabiania w zespole Piękni i Młodzi jakichkolwiek pieniędzy.

W miniony piątek na kanale YouTube miała miejsce premiera programu rozrywkowego, który jest tworzony przez popularne radio. Podczas programu i występu zespołu Piękni i Młodzi, który był gościem odcinka jeden z prowadzących program miał założoną maskę z wizerunkiem Dawida Narożnego. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że po występie zespołu maska z twarzą Dawida została podpalona. To wszystko pokazały kamery. Prowadzący oraz zespół Piękni i Młodzi podczas tego haniebnego zachowania bawili się w najlepsze komentując dodatkowo, że śmierdzi opalanym świniakiem.

Drastyczne i wulgarne zachowanie podczas programu! To wszystko pokazano publicznie! Wokalista disco polo skomentował zdarzenie z podpaloną jego twarzą!

Takie sytuacje są niedopuszczalne i wysoce nie etyczne, że osoby publiczne, szanowane w środowisku muzycznym urządzają tego typu prowokacje, które następnie są publikowane w sieci.
Dawid Narożny nie przeszedł wobec tej sytuacji obojętnie i skomentował całe zdarzenie na swoim instagramie.

Wokalista opowiedział również szokującą prawdę o członkach zespołu Piękni i Młodzi oraz o zdradach jakie miały miejsce po koncertach w hotelach.
Cały materiał z wypowiedzi Dawida Narożnego dostępny jest w wideo poniżej na którego publikację nasz portal disco-polo.eu otrzymał zgodę samego Dawida. Finalnie sprawa prawdopodobnie będzie miała zakończenie na drodze sądowej za działanie na szkodę wizerunku Dawida Narożnego.

Dodatkowo w programie również pojawiły się przekleństwa co uważamy za kompletny brak kultury ze strony prowadzących dziennikarzy radiowych.


Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Back to top button


iskar droga

pobierz aplikację