Debiut w disco polo! Zespół Interfejs debiutuje w muzyce tanecznej nowością pt: „Z Tobą sny”.

Przebój roku 2021

Doskonały debiut zespołu Interfejs! Nowa twarz w branży disco polo! Fani oczarowani wokalistą!

Mimo, że koniec roku się zbliża wielkimi krokami, to w dalszym ciągu nie brakuje nowych twarzy, które dołączają do grona wokalistów muzyki disco polo i dance.
Dziś na łamach naszego portalu przedstawimy zespół/wokalistę, który postawił na mocne wejście w dobrej jakości ciężko pracując na swój pierwszy start.

Nowość pt: „Z Tobą sny” wraz z debiutem! Ten utwór będzie hitem zakończenia roku 2021!?

Naszym czytelnikom przedstawiamy nowy nabytek w branży disco polo jakim jest zespół Interfejs, który debiutuje utworem pt: „Z Tobą sny„. Utwór romantyczny z taneczną melodią, od razu wpadł w ucho wielu fanom, którzy swoje reakcje wywali w komentarzach pod teledyskiem. Nie było opinii, która sugerowałaby zespołowi, że zrobili coś nie tak. Wręcz przeciwnie postawili na pełen profesjonalizm.

Na sam początek zespół Interfejs do swojego pierwszego video klipu wybrał profesjonalną firmę filmową jaką jest PNmedia, którą doskonale znają fani disco polo oraz nasi czytelnicy. To dowodzi, że zespół Interfejs idzie na jakość a nie na ilość. Już teraz zapraszamy do słuchania ich debiutanckiego utworu oraz oglądania teledysku.


Intense

Przeboy

Klaudia Bemler

Czelo po co mi to było

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


iskar droga